Úvod | Služby | Proč výhradní zastoupení

PROČ VÝHRADNÍ ZASTOUPENÍ

Při prodeji či pronájmu nemovitosti má každý vlastník právo a možnost volby zda oslovit k zajištění jeden či více subjektů.

Naše společnost Středočeské reality samozřejmě nabízí obě možnosti spolupráce – výhradní i nevýhradní.

Při první nezávazné schůzce s naším realitním makléřem či makléřkou budete informováni o pravidlech a fungování obou způsobů spolupráce a je jen na Vás, jak se rozhodnete.

Důležité je upozornit, že u naší společnosti nejste k ničemu manipulováni a sami se v klidu a s dostatkem času rozhodujete a Vaše rozhodnutí vždy stoprocentně respektujeme.

 

Nevýhradní formu spolupráce volí častěji klienti, kteří již s někým na prodeji či pronájmu spolupracují a chtějí rozšířit záběr. Jedná se o spolupráci velmi nezávaznou. Často však dochází k situaci, kdy množství inzerce na stejnou nemovitost od různých subjektů potencionální zájemce spíše odradí.

 

Výhradní formu spolupráce volí nejčastěji klienti, kteří již naši společnost znají či na nás obdrželi doporučení. Jedná se o spolupráci, kdy klient po určitou dobu, kterou si sám zvolí, ponechá zajištění prodeje či pronájmu nemovitosti pouze na nás.

To nám umožňuje investovat více prostředků do inzerce a prezentace Vaší nemovitosti. Z pohledu poptávajících působí nabídka prezentovaná výhradně jedním subjektem mnohem seriózněji a Vy máte jistotu, že makléř pracuje pouze pro Vás.

 

Pro obě formy spolupráce máme k dispozici jednoduché písemné ujednání. Vždy máte dostatek času si dokument prostudovat a připomínkovat. Jsme připraveni se vždy pustit do práce již na základě ústní dohody a podané ruky.

 


Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, obraťte se na nás s důvěrou a rádi Vám poradíme.

Dotazy zasílejte na info@screality.cz.