Pozemek 7.991 m2, Hůrky u Rokycan

Evidenční číslo:
N05795
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Hůrky
Cena:
7 740 000 Kč
Cena poznámka:
pozemek v rezervaci
  • Fotky
  • Video
photo_1
Makléř
Milan Mattanelli
Milan Mattanelli
+420 775 775 615
Popis
REZERVACE.

Hledáte prostorný pozemek, který vám poskytuje soukromí, přírodu, ale zároveň dobrou dojezdovou vzdálenost do města?

Nebo hledáte pozemek s platným stavebním povolením, kde nemusíte řešit papírování?

Aktuálně Vám můžu nabídnout jedinečný pozemek, který se nachází v malebné lokalitě obce Hůrky u Rokycan.

Pozemek o celkové velikosti 7.991 m2 se nachází na vyvýšeném místě obce Hůrky. Skládá se ze tří samostatných pozemků, je obdélníkového tvaru a zároveň je mírně svažitý jižním směrem. Z pozemku je výhled na kopec Žďár.

Na základě vydaného platného stavebního povolení je možné na pozemku p.č. 80/7 o velikosti 2.211 m2 zahájit rovnou stavbu RD.

Základní popis budoucí stavby:

Samostatně stojící stavba RD (typ domu - RD Arie 1 plus). Dům je plánovaný jednopodlažní s obytným podkrovím a s dvougaráží umístěnou na boční straně budoucího domu. Svým dispozičním řešením uspokojí nároky na bydlení velké rodiny. RD je dispozičně řešen jako 5+1, předpokládaná zastavěná plocha 180m2, užitná plocha 260m2. V přízemí domu je plánované zádveří, hala se schodištěm do 2NP, kuchyň, spíž, obývací pokoj se vstupem na terasu, 2x pokoj, koupelna s WC. Ve 2NP je plánová chodba, 2x pokoj, 2x šatna, WC, koupelna a ještě půda nad garáží.

Stavba je plánovaná na napojení domovní ČOV, voda řešená vlastní studnou na pozemku (není realizována a není součástí kupní ceny) a přípojku elektřiny.

Doplňující info k inženýrským sítím: elektřina je na hranici pozemku, obecní voda je v komunikaci u pozemku, obecní dešťová kanalizace a plyn je v blízkosti.

Pozemek je ideální pro ty, kteří hledají místo spojené s přírodou, klidem a soukromím, ale je zároveň v dobré dostupnosti na dálnici D5 (7km), která vás přivede do Plzně či na okraj Prahy.

Financování je možné pomocí hypotečního úvěru, který vám v rámci služeb naší RK zajistíme.
Obec Hůrky leží v brdských lesích cca 10km od Rokycan v Plzeňském kraji, cca 30 km od krajské Plzně a 70 km od hlavního města Prahy.

K dnešní občanské vybavenosti obce patří veřejný vodovod, veřejná knihovna, prodejna potravin a dvě autobusové zastávky. Autobusové linky využívají občané k dojíždění do práce, do škol, k lékaři apod. V obci a kolem ní je spousta možností turistického a cykloturistického vyžití, v zimě při dostatku sněhu je zde vždy několik běžeckých stop. V nedalekém Holoubkově je základní škola a mateřská škola. (Ralman)
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ne
Anuita:
0 Kč
Plocha:
7991 m2
Plocha parcely:
7991 m2
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Terasa:
Ne
Výtah:
Ne
Celkem pater:
0
Počet místností:
0
Počet nadzemních podlaží:
1
Počet podzemních podlaží:
0
Počet parkovacích míst:
0
Rok renovace:
0
Rok výstavby:
0
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21 photo_22 photo_23 photo_24 photo_25 photo_26 photo_27 photo_28