Stavební pozemek 1111 m2, Nová Ves pod Pleší

Evidenční číslo:
N02644
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Nová Ves pod Pleší
Cena:
1 295 000 Kč
Cena poznámka:
Podívejte se na video-prolídku. Cena vč. daně a provize pro RK.
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO: Prostorný oplocený stavební pozemek (rohový) o celkové velikosti 1111m2. K dispozici je Vám i videoprohlídka na webových stránkách naší společnosti. Pozemek se nachází uprostřed obce Nová Ves pod Pleší s pěkným výhledem do okolí. Možnost stavby RD, IS u pozemku: voda, kanalizace a elektřina u pozemku (nejsou vyvedené na pozemek), plyn není. V současné době je na pozemku udržovaná okrasná zahrádka. Pozemek je bez omezení vlastnického práva.
Možnost platby hypotékou, kterou Vám rádi zařídíme.
Obec Nová Ves pod Pleší leží na okraji okresu Příbram a Prahy západ. Sousední obce Zahořany a Mníšek pod Brdy jsou již na okrese Praha-západ.
Občanská vybavenost : obci je obecní úřad, dále pošta, mateřská škola, základní škola a nemocnice . V obci je také ordinace obvodního lékaře a dětské lékařky. Jsou zde tři obchody, tři restaurace, hasičská zbrojnice, travnaté hřiště a sokolovna.Naproti obecnímu úřadu je kulturní dům s knihovnou a obřadní síní.Pod vrchem Pleš se také nachází Institut onkologie a rehabilitace s.r.o.
IS : obec je zásobována vodou z úpravny vody v Malé Hraštici, máme na Včelníku nový vodojem o obsahu 500 m3 vody, ze kterého je tlakově zásobována vodou výstavba nových domů na Včelníku a do staré zástavby je voda dopravována gravitačně (spádově). Celá obec je odkanalizována do vlastní čističky odpadních vod. Na kanalizaci je napojena drtivá většina rodinných domů.
Doprava : vlakové spojení na Dobříš a na Prahu. Zastávka vlaků je na okraji obce.
Autobusové spojení na Nový Knín, Dobříš a Příbram zajišťuje firma Bosák. Směrem na Mníšek pod Brdy a Prahu má obec velmi dobré spojení Pražskou integrovanou dopravou .
Okolí obce je turisticky zajímavou lokalitou. Obec je součástí cyklostezek a turistických tras vedoucích Brdskou vrchovinou.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
1111 m2
Plocha parcely:
1111 m2
Elektřina:
230 V
Kanalizace:
Městská
Plyn:
Není
Voda:
Vodovod
Typ vlastnictví:
Osobní
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8