Byt 1+kk (č.1, dům Natálie), parkovací stání

Evidenční číslo:
N05771
Typ nemovitosti:
Byt
Typ zakázky:
Prodej
Dispozice:
1+kk
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Mládežnická, Mšené-lázně
Cena:
1 314 000 Kč
  • Fotky
photo_1
Makléř
Milan Mattanelli
Milan Mattanelli
+420 775 775 615
Popis
Hledáte byt, který vám zároveň umožní využití lázeňských služeb?
Nebo hledáte investici do nemovitosti s možností pronájmu?

Aktuálně pro vás mám jedinečnou nabídku 11 bytů v domě Natálie a 11 bytů v domě Fanda.

Tento byt (č. 1, dům Natálie) je dispozičně řešený jako 1+kk o velikosti 21,9 m2. K bytu je možné koupit vlastní parkovací stání v hodnotě 30.000,-Kč (není v ceně bytu) a podíl na příjezdové komunikaci v hodnotě 5.000,-Kč (není v ceně bytu). Dále je možnost přikoupení zahrádky a druhého parkovacího stání, více na webu projektu www.bytylazne.cz.

Velkou výhodou u domu Natálie je bezbariérový přístup do domu.

Byt je vhodný pro ty, kteří chtějí využít klidu a kompletních výhod lázeňského resortu a navazujících služeb, např. lékaře, masáží, wellness, kulturního vyžití, ale také možnosti zajištění stravování, velmi vhodný je proto také pro seniory.

Nabízený byt je součástí domu Natálie, který původně sloužil k ubytování studentů. Jedná se o jednopodlažní budovu s valbovou střechou, která prošla rekonstrukcí.

Po rekonstrukci a změně užívání budova slouží k dlouhodobému/trvalému bydlení v nájemních malometrážních bytech s napojením na lázně. V nemovitosti (budově Natálie) je celkem 11 bytových jednotek. Součástí každé bytové jednotky je chodba, sociální zázemí, kuchyně a obytná místnost (u některých dvě). Každý byt má vlastní topení řešené pomocí přímotopů, ohřev teplé vody je řešen vlastním elektrickým boilerem.
Aktuálně má dům Natálie jeden elektroměr a každý byt má podružný elektroměr. Po koupi bytu si každý majitel požádá o vlastní elektroměr.

Společné prostory budovy jsou tvořeny vstupním zádveřím, chodbou s druhým únikovým východem, místností s rozvaděči elektro, místností na kočárky a kola, sušárnou s úklidovou místností s výlevkou.

Některé bytové jednotky jsou dlouhodobě pronajaté, více info u makléře.

Byt v této lokalitě je vhodný pro majitele, kteří vyhledávají jistotu základního sociálně/zdravotního zabezpečení, ale zároveň i pro majitele, kteří mají rádi aktivní život. Každý týden se v lázních pořádají hudební a taneční večery v doprovodu s besedami a přednáškami na zajímavá témata. Tací, kteří dávají přednost svému klidu, mohou využít značené vycházkové trasy podle jejich obtížnosti, případně si v lázeňském parku zacvičit ve venkovní tělocvičně, zahrát kuželky, dámu, petanque či ping-pong s dalšími hosty.

V okolí lázeňské obce se nachází nespočet zajímavých historických či přírodních památek; za zmínku stojí nedaleká hora Říp,zámek Libochovice, zámek a město Roudnice nad Labem,vodní Hrad Budyně nad Ohří a romantický hrad Házmburk na pozadí úchvatné krajiny Českého Středohoří. V nedaleké Ředhoštise od března do prosince konají tradiční a vyhlášené nedělní trhy s různým zaměřením. V blízkém okolí je mnoho zajímavých vycházkových okruhů a cyklotras.

Dobrá dostupnost zejména do Slaného, Roudnice nad Labem, Litoměřic, popřípadě i do Prahy (BUS do Slaného, přestup na BUS do Prahy, celkově cca 1hod 30 min, nebo bus do Roudnice a vlakem do Prahy), autem spojení s Prahou je díky dálnicím D8 a D6 velice dobré.

Nemovitost je bez omezení vlastnického práva. Možnost platby pomocí úvěru, který vám zajistíme v rámci našich služeb.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Anuita:
0 Kč
Plocha:
22 m2
Obytná plocha:
22 m2
Užitná plocha:
22 m2
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Terasa:
Ne
Výtah:
Ne
Konstrukce budovy:
Cihla
Patro:
1. patro
Celkem pater:
0
Počet místností:
0
Počet nadzemních podlaží:
1
Počet podzemních podlaží:
0
Počet parkovacích míst:
0
Rok renovace:
0
Rok výstavby:
2021
Stav nemovitosti:
Dobrý
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Částečně zařízeno
Dopravní dostupnost:
Auto
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20