Pozemek 7859m2, Jesenice, OV - území veřejného

Evidenční číslo:
N04784
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební komerční
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Jesenice
Cena:
1 150 Kč za m2
Cena poznámka:
vč. provize pro RK
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
  • Video
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
Prodej pozemku o velikosti 7.859 m2 (1.150,-Kč/m2) vedený ve zjednodušené evidenci (pozemek par. číslo PK 137) pozemkového úřadu. Pozemek se nachází na okraji města Jesenice u Prahy.
K pozemku vede dle náhledu do katastru pozemek p.č. 784 ve vlastnictví města Jesenice a vedený jako ostatní komunikace.
Prodávaný pozemek a navazující pozemky jsou v pronájmu za účelem hospodaření.
IS. nejsou aktuálně přivedeny k pozemku.

Podle Územně plánovací informace se pozemek nachází v rozvojové ploše OV - území veřejného (občanského) vybavení, jehož základní funkční využití má sloužit k soustředění občanského vybavení "neobchodního" charakteru, tj. zdravotnictví, školství, kultura, sociální péče, veřejná správa.

Vhodné a převládající funkce: mateřská škola (případně jesle), školy (základní, střední, jazykové a odborná učiliště), společenské sály, kina, galerie, zdravotnická a rehabilitační zařízení, lékárny, zařízení sociální péče, veřejná správa vč. policie, církevní zařízení, pošta, parky, příslušné komunikace, parkovací plochy a objekty.

Přípustné funkce: vědecké a výzkumné ústavy, stravovací zařízení, sanatoria, domovy seniorů, administrativní objekty nebo prostory pro tyto činnosti, sportovní zařízení a hřiště, bazény, vodní plochy, shromažďovací plochy, bydlení v rámci jiných objektů (služební byty), garáže (nadzemní/podzemní), nezbytné technické vybavení, nerušící drobná výroba a služby, čerpací stanice pohonných hmot.

Regulativní urbanistické koncepce: koeficient zastavění max. 50% plochy pozemku, min. 30% plochy pozemku bude použito pro zeleň. Výškové omezení: 9,5 metru, v centrálních částech stavby max. 12 m.

Dle vyjádření stavebního úřadu se na pozemku nachází vodovodní přivaděč k vodárenskému zařízení společnosti Pražské vodovody a kanalizace. V návaznosti na ochranu zemědělského pozemkového fondu se pozemek nachází v ploše 1A třída 03-05. Tj. pro případnou budoucí stavbu je potřeba vyjádření společnosti Pražské vodovody a kanalizace, dále příslušného orgánu ochrany zemědělského půdního fondu MěÚ Černošice.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
7859 m2
Plocha parcely:
7859 m2
Typ vlastnictví:
Osobní
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7