Pozemky 3340 m2 Jenštejn - Dehtáry

Evidenční číslo:
N04761
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Jenštejn
Cena:
2 500 Kč za m2
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Ing. Kateřina Plamínková
Ing. Kateřina Plamínková
+420771773017
Popis
Nabízíme ke koupi pozemky, které se nachází na okraji obce Dehtáry, severovýchodně, při komunikaci, směrem na obec Svémyslice.

Pozemky o celkové ploše cca 1680 m2 jsou využívány v jednom funkčním celku jako zahrada. Celá plocha je oplocena. Nachází se zde dvě chatky a jedna menší kůlna, vrtaná studna pořízená v roce 1991, s průměrem vrtu 100 mm, s ručním čerpadlem. Zahrada je udržovaná, s ovocnou a okrasnou zelení a vzrostlými stromy. V zadní části pozemku je koryto Svémyslické svodnice, které je vyschlé. Vstup na pozemek je orientován z jižní strany, z veřejné komunikace. V dosahu pozemku je vodovod, tlaková kanalizace, elektřina. Plynofikace v obci není. Pozemky se dle schváleného územního plánu obce nachází na ploše SV - plochy obytné smíšené - venkovské, určené k výstavbě RD.

Pozemky o celkové ploše cca 1660 m2 se nachází v místě nově plánované zástavby RD - dle návrhu změny územního plánu zóna Z10, která navazuje na stávající zástavbu RD. Součástí ceny je dále polovina podílu na pozemku o celkové výměře 489 m2, který je určen pro příjezdovou komunikaci a IS. Vstup na pozemek orientován z východní strany. V zadní části pozemku se nachází vyschlé koryto Svémyslické svodnice. Výstavba vodovodu a tlakové kanalizace je zahrnuta do změny územního plánu obce Jenštejn. Je podaná žádost na distribuci ČEZ. Plynofikace v obci není.

Dehtáry jsou částí obce Jenštejn. Leží v okresu Praha - východ, ve Středočeském kraji, cca 2 km jihovýchodně od Jenštejna, a cca 1 km za severovýchodní hranicí hlavního města Prahy. Základní občanskou vybavenost zajišťuje Jenštejn a Radonice, za kompletními službami rezidenti dojíždí do Prahy, či Brandýsa nad Labem. V obci je autobusová zastávka, linka 376 (Brandýs nad Labem - Praha Letňany).
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
3340 m2
Plocha parcely:
3340 m2
Plyn:
Není
Přístup k pozemku:
Z veřejné komunikace
Typ vlastnictví:
Osobní
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8