Stavební pozemek 1.033m2, veškeré IS, Dolní Jirčany

Evidenční číslo:
N03859
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Zátopkova, Psáry
Cena:
3 099 000 Kč
Cena poznámka:
Podívejte se na video-prolídku. Cena vč. daně a provize pro RK.
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO:
Stavební pozemek o celkové velikosti 1033 m2 (3.000,-Kč/m2) se nachází v proluce již nově postavených rodinných domů, lokalita Dolní Jirčany. K dispozici je Vám i videoprohlídka této nemovitosti na webových stránkách naší společnosti. Pozemek se nachází v zastavitelném území obce s označením B 16 (bydlení městského typu nízkopodlažní). Základní podmínky pro výstavbu: zastavitelná plocha budoucích domů nepřesahuje 300m2, nově navržené rodinné domy mohou být maximálně dvojpodlažní s možností využití podkroví a s možností podsklepení nebo technického podlaží, max. výška 8m, min. velikosti pozemku 1000 m2, sklonitá střecha (sedlová, valbová, polovalbová) se sklonem 30 až 45 st. Nepovolují se provozovny živností, které vyvolávají dopravu překračující intenzitu v rodinné zástavbě.
IS: na hranici pozemku jsou veškeré sítě: elektřina, plyn, obecní vodovod a obecní kanalizace (splašková, dešťová). Příjezdová cesta u pozemku je obecní, zámková dlažba vč. veřejného osvětlení.
Možnost platby hypotékou, kterou Vám rádi zařídíme.
Uvedená cena zahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí ve výši 4% a odměnu pro RK. Nezahrnuje povinný poplatek ve výši 200,-Kč/m2, který hradí budoucí stavebník obci Psáry.
Dostupnost: 500 m na BUS 335, 337, 339 (Jesenice, Horní Jirčany), autem výborná dostupnost po D1 nebo po jižním okruhu Prahy. Veškerá občanská vybavenost je ve 3 km vzdálené Jesenici nebo v obci Psáry.
Dolní Jirčany jsou vesnice ležící ve Středočeském kraji, v okrese Praha-západ a spadají pod obec Psáry s kterou těsně sousedí. Velkou devizou obce je okolní příroda. Obec má moc příjemnou polohu na úpatí vrchů Posázaví.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
1033 m2
Plocha parcely:
1033 m2
Kanalizace:
Městská
Plyn:
Na hranici
Voda:
Vodovod
Elektřina na pozemku:
230/400 V
Přístup k pozemku:
Z veřejné komunikace
Telefonní přípojka:
Ano
Typ vlastnictví:
Osobní
Zástavní právo:
Není
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9