Stavební pozemek 1014m2, klidná část obce Jíloviště u Prahy

Evidenční číslo:
N02160
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Jíloviště
Cena:
3 900 Kč za m2
Cena poznámka:
vč. provize
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO: Prostorný stavební pozemek o celkové velikosti 1014m2, obdélníkového tvaru 24,84m x 41,36m, velice mírný jižní svah (skoro rovina). Pozemek se nachází v rezidenční čtvrti obce Jíloviště u Prahy. IS : elektřina je přivedená na pozemek, obecní voda u pozemku, kanalizace 35m od hranice pozemku, plyn není.
Podmínky pro stavbu RD : velikost pozemku min. 800m2, maximální zastavěná plocha pozemku 300m2, nízkopodlažní bydlení (1NP + obytné podkroví), sedlová střecha, min. vzdálenost od lesa 22m pro RD a 3m pro oplocení.
Dostupnost : BUS do Prahy Smíchovské nádraží, Mníšek pod Brdy a nebo Dobříš.
Možnost platby hypotékou kterou Vám rádi zařídíme.
Obec Jíloviště se nachází nedaleko od Prahy na okraji Brdské pahorkatiny. Katastrální území je rozlehlé, převážně pokryté lesy, dotýká se jihozápadní hranice Prahy a je ohraničeno na východě Vltavou a na západě Berounkou. Nejvyššími místy jsou vrchy Kámen (414 m) a Kopanina (411 m), na kterém stojí zdaleka viditelný televizní vysílač Cukrák. Obec je členem Mníšeckého regionu.
Jíloviště bylo objeveno jako půvabný kout pro rozvoj "chataření" a víkendovou turistiku, lehce dostupnou především pro obyvatele z nedaleké Prahy. V posledních letech se pak Jíloviště stalo i atraktivním místem pro trvalé bydlení. Změny a rozvoj Jíloviště po II.světové válce již patří k novějším dějinám obce, o kterých se můžeme dočítat ve stále vedené obecní kronice a od r.1992 i v místním časopise Zvonice, kde jsou víceméně pravidelně připomínána i některá historická fakta a události.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Plocha:
1014 m2
Plocha parcely:
1014 m2
Elektřina:
230 V
Kanalizace:
Městská
Plyn:
Není
Voda:
Vodovod
Typ vlastnictví:
Osobní
Dopravní dostupnost:
Příměstská doprava
Využití:
Nekomerční
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5