Stavební pozemek 1455m2, IS, Černošice - Praha západ

Evidenční číslo:
N05298
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Dlážděná, Černošice
Cena:
13 968 000 Kč
Cena poznámka:
vč. provize pro RK
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO:
Hledáte pozemek na stavbu vašeho vysněného RD v lokalitě, která vám nabízí blízkost přírody, veškerou občanskou vybavenost a přitom výbornou dostupnost do centra Prahy?

Aktuálně mám pro vás řešení, nabízím k prodeji prostorný pozemek o velikosti 1.455m2 s krásným výhledem do okolí. Pozemek se nachází v Černošicích, v nově vzniklé lokalitě Na Vápenici (ul. Dlážděná).

Výhodou pozemku je možnost napojení na veškeré inženýrské sítě: elektřina (kaplička), městská voda a kanalizace u pozemku, plyn (HUP).

Jako bonus je v dosahu pár metrů od pozemku školka a základní škola s novu sportovní halou Věry Čáslavské. V Černošicích jsou dále obchody, služby, lékařská ordinace. Z Černošic je velmi dobré a rychlé dopravní spojení do Prahy, Berouna, Plzně či na ruzyňské letiště (denní i noční napojení na pražskou integrovanou dopravu, vlakové spojení, autobusy). Zejména díky blízkosti vlakové zastávky jste za 15 min na Smíchovském nádraží.

Pozemek je podle Hlavního výkresu ÚP města Černošice zařazen do plochy bydlení – v rodinných domech (BR-1).
Základní podmínky: na 1 pozemku je přípustné umístění pouze 1 stavby hlavní, celková zastavěnost pozemku může být maximálně 30 %, přičemž zastavěnost hlavní stavbou může být maximálně 20 %, hlavní stavby mohou mít nejvýše přízemí a patro nebo přízemí a podkroví , tj. 2 NP nebo 1 NP a podkroví, podzemní podlaží není touto vyloučeno, max. výška hlavní stavby je 9,5 m a vedlejších staveb je 5 m, novostavba RD může mít nejvíce 2 bytové jednotky.

K povolení stavby na předmětném pozemku bude vyžadována plánovací smlouva v souladu s usnesením Rady města Černošice (poplatek 40tis).
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
1455 m2
Plocha parcely:
1455 m2
Kanalizace:
Na hranici
Plyn:
Na hranici
Voda:
Na hranici
Elektřina na pozemku:
Na hranici
Charakter obce:
Malé město
Typ vlastnictví:
Osobní
Dopravní dostupnost:
Příměstská doprava, Vlak
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10