Stavební pozemek 1071m2, Černošice, IS v příjezdové silnici

Evidenční číslo:
N03545
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Mokropeská, Černošice
Cena:
5 500 Kč za m2
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO: Stavební pozemek o velikosti 1071m2 (6.000,-Kč/m2) na velmi mírném jižním svahu s krásným výhledem do okolí. K dispozici je vám i videoprohlídka na webových stránkách naší společnosti. IS : veškeré jsou v příjezdové cestě u pozemku (elektřina, plyn, kanalizace, vodovod). Pozemek se nachází v nově vzniklé lokalitě. Podle Územního plánu města Černošice se pozemek nachází v zóně BR-1. Hlavní využití: bydlení v samostatných (izolovaných) rodinných domech pod jedním číslem popisným, skládajících se z případného podzemního podlaží, přízemí, patra nebo podkroví; ohrazená zahrada s funkcí rekreační, okrasnou nebo užitkovou.
Míra zastavění 20% pro hlavní stavbu a dalších maximálně 10% na vedlejší stavby a zpevněné plochy, maximálně 2NP (výška 8m).
Ideální podmínky pro ty, kteří chtějí bydlet v lokalitě, která poskytne prostor pro odpočinek a současně zajistí v místě standardní občanskou vybavenost. V místě jsou obchody, služby, lékařská ordinace, základní a mateřská škola, nejrůznější zájmové kroužky pro děti a dospělé, restaurace, kino a široké spektrum sportovního vyžití (tenisové kurty, fotbalové a házenkářské hřiště, krytý zimní stadión). Z Černošic je velmi dobré a rychlé dopravní spojení do Prahy, Berouna, Plzně či na ruzyňské letiště (denní i noční napojení na pražskou integrovanou dopravu, vlakové spojení, autobusy).
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ne
Plocha:
1030 m2
Plocha parcely:
1030 m2
Plyn:
V dosahu
Voda:
V dosahu
Elektřina na pozemku:
V dosahu
Přístup k pozemku:
Ano
Typ vlastnictví:
Osobní
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5