Stavební pozemek 1401m2, Černošice

Evidenční číslo:
N02673
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Voskovcova, Černošice
Cena:
4 988 000 Kč
Cena poznámka:
3.560,-Kč/m2, cena vč. provize
Cena včetně provize:
Ne
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO: Stavební pozemek o velikosti 1401m2 (cena 3560,-Kč za m2), lokalita Černošice - Vráž. K dispozici je Vám i videoprohlídka této nemovitosti na webových stránkách naší společnosti. IS v příjezdové cestě. Pozemek se nachází v nové zástavbě.
Podle Územního plánu města Černošice se pozemek nachází v zóně BR-1 (plochy bydlení - v rodinných domech). Hlavní využití : bydlení v samostatných (izolovaných) rodinných domech pod jedním číslem popisným, skládajících se z případného podzemního podlaží, přízemí, patra nebo podkroví; ohrazená zahrada s funkcí rekreační, okrasnou nebo užitkovou.
Město Černošice nabízí ideální podmínky pro ty, kteří chtějí bydlet v lokalitě, která poskytne prostor pro odpočinek a současně zajistí v místě standardní občanskou vybavenost. V místě jsou obchody, služby, lékařská ordinace, základní a mateřská škola, nejrůznější zájmové kroužky pro děti a dospělé, restaurace, kino a široké spektrum sportovního vyžití (tenisové kurty, fotbalové a házenkářské hřiště, krytý zimní stadión). Z Černošic je velmi dobré a rychlé dopravní spojení do Prahy, Berouna, Plzně či na ruzyňské letiště (denní i noční napojení na pražskou integrovanou dopravu, vlakové spojení, autobusy).
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ne
Plocha:
1401 m2
Plocha parcely:
1401 m2
Elektřina:
230 V
Kanalizace:
Městská
Plyn:
Zaveden
Voda:
Vodovod
Typ vlastnictví:
Osobní
Využití:
Nekomerční
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9