Vyšehořovice, stavební pozemek 1705m2, IS: vl.studna a kanalizace, elektřina

Evidenční číslo:
N04607
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Vyšehořovice
Cena:
2 199 375 Kč
Cena poznámka:
Akční cena do konce května. Cena zahrnuje: cenu pozemku (1705m2), podíl na příjezdové cestě (1/4), DPH, odměnu RK. Kupující hradí daň z nabytí nemovitých věcí
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
  • Video
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO: Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej pozemku o celkové velikosti 1.705m2 (1.250,-Kč/m2)+ podíl 1/4 na příjezdové cestě (218m2). Celková uvedená cena je finální a zahrnuje: cenu pozemku, cenu podílu na příjezdové cestě, DPH, odměnu RK.
Pozemek je součástí čtyř nově vzniklých pozemků na okraji obce Vyšehořovice ve směru na Horoušany.
Dle územního plánku obce Vyšehořovice je pozemek v zóně ČISTÉ BYDLENÍ (BCP 03).

Přípustné funkční využití: bydlení v objektech původní zástavby obce a rodinných domech včetně příslušných komunikací pro motorová vozidla, pro pěší a cyklisty, odstavných ploch pro parkování vozidel.

Základní popis regulace: Minimální velikost nově vytvářeného stavebního pozemku je 800 m2 a maximální zastavění pozemku nadzemními objekty je 20% plochy stavebního pozemku, přípustné jsou stavby o dvou nadzemních podlažích a podkroví, maximální výška staveb 12 m nad přilehlým terénem, plochy zeleně budou tvořit min. 20% rozlohy stavebního pozemku, likvidace dešťových vod bude probíhat na vlastním pozemku.

IS: kaplička na elektřinu je na hranici pozemku, obecní kanalizace (tlaková), na pozemku vlastní studna (vrt).

Obec má charakter stabilizovaného sídla se všemi předpoklady pro budoucí rozvoj bytové výstavby. Vzhledem k blízkosti Prahy, která je lehce dostupná dálnicí D11 procházející okrajem katastrálního území a pouze šest kilometrů vzdáleným sjezdem v obci Jirny či silnicí I. třídy 611 směrem na Horní Počernice, se jedná o velmi lukrativní území, kde je výstavba rodinných domů.
Z hlediska rozvoje regionu se jedná o perspektivní území, které si zachová hlavně funkci bydlení a zemědělskou. Plánovaná bytová výstavba v obci je realizovaná pouze formou individuálních rodinných domů, takže se neočekává vznik uniformovaných sídlišť jednotypových domů známých z okolí či dokonce bytovek.

Obec má autobusové spojení s Prahou, Čelákovicemi, Brandýsem nad Labem, Českým Brodem a Úvaly. V obci je obecní úřad, pohostinství, obchod se smíšeným zbožím, hasičská zbrojnice. V obci je dále umístěna soukromá ordinace: - 1x týdně praktický lékař a 1x za čtrnáct dní dětský lékař. Kompletní vyšší vybavenost je v nedalekých Čelákovicích.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
1760 m2
Plocha parcely:
1760 m2
Kanalizace:
Městská
Plyn:
Není
Voda:
Vlastní studna
Elektřina na pozemku:
Na hranici
Přístup k pozemku:
Ano
Typ vlastnictví:
Osobní
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8