Vyšehořovice, stavební pozemek 1534m2, IS: obecní voda + vl.studna a kanalizace, elektřina

Evidenční číslo:
N04605
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Vyšehořovice
Cena:
2 055 625 Kč
Cena poznámka:
Akční cena do konce května. Cena zahrnuje: cenu pozemku (1534m2), podíl na příjezdové cestě (1/4), DPH, odměnu RK. Kupující hradí daň z nabytí nemovitých věcí
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
  • Video
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO: Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej pozemku o celkové velikosti 1.534m2 + podíl 1/4 na příjezdové cestě (218m2). Celková uvedená cena je finální a zahrnuje: cenu pozemku, cenu podílu na příjezdové cestě, DPH, odměnu RK. U tohoto pozemku i přípojku obecního vodovodu.
Pozemek je součástí čtyř nově vzniklých pozemků na okraji obce Vyšehořovice ve směru na Horoušany.
Dle územního plánku obce Vyšehořovice je pozemek v zóně ČISTÉ BYDLENÍ (BCP 03).

Přípustné funkční využití: bydlení v objektech původní zástavby obce a rodinných domech včetně příslušných komunikací pro motorová vozidla, pro pěší a cyklisty, odstavných ploch pro parkování vozidel.

Základní popis regulace: Minimální velikost nově vytvářeného stavebního pozemku je 800 m2 a maximální zastavění pozemku nadzemními objekty je 20% plochy stavebního pozemku, přípustné jsou stavby o dvou nadzemních podlažích a podkroví, maximální výška staveb 12 m nad přilehlým terénem, plochy zeleně budou tvořit min. 20% rozlohy stavebního pozemku, likvidace dešťových vod bude probíhat na vlastním pozemku.

IS: kaplička na elektřinu je na hranici pozemku, obecní kanalizace (tlaková) a obecní voda je vyvedená na pozemek. Dále je na pozemku vlastní studna (vrt).

Obec má charakter stabilizovaného sídla se všemi předpoklady pro budoucí rozvoj bytové výstavby. Vzhledem k blízkosti Prahy, která je lehce dostupná dálnicí D11 procházející okrajem katastrálního území a pouze šest kilometrů vzdáleným sjezdem v obci Jirny či silnicí I. třídy 611 směrem na Horní Počernice, se jedná o velmi lukrativní území, kde je výstavba rodinných domů.
Z hlediska rozvoje regionu se jedná o perspektivní území, které si zachová hlavně funkci bydlení a zemědělskou. Plánovaná bytová výstavba v obci je realizovaná pouze formou individuálních rodinných domů, takže se neočekává vznik uniformovaných sídlišť jednotypových domů známých z okolí či dokonce bytovek.

Obec má autobusové spojení s Prahou, Čelákovicemi, Brandýsem nad Labem, Českým Brodem a Úvaly. V obci je obecní úřad, pohostinství, obchod se smíšeným zbožím, hasičská zbrojnice. V obci je dále umístěna soukromá ordinace: - 1x týdně praktický lékař a 1x za čtrnáct dní dětský lékař. Kompletní vyšší vybavenost je v nedalekých Čelákovicích.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
1589 m2
Plocha parcely:
1589 m2
Kanalizace:
Na hranici
Plyn:
Není
Voda:
Vodovod
Elektřina na pozemku:
Na hranici
Přístup k pozemku:
Ano
Typ vlastnictví:
Osobní
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7