4 stavební pozemky od 800m2, Sibřina

Evidenční číslo:
N04651
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Sibřina
Cena:
1 751 124 Kč
Cena poznámka:
cena za pozemek (800m2) a podílu na cestě, DPH, odměnu pro RK
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
  • Video
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO: Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej čtyř pozemků o velikosti 800m2 až 820m2 (1.999,-Kč/m2)+ podíl 1/4 na příjezdové cestě (304m2, tj. podíl 76m2). Celková uvedená cena je zahrnuje: cenu pozemku, cenu podílu na příjezdové cestě, DPH, odměnu RK. Příplatek pro dva pozemky 100tis za plyn-HUP, elektřina (pojistková skříňka).
Pozemky se nachází na okraji obce Sibřina ve směru od městské části Praha-Koloděje.

Dle územního plánku obce jsou pozemky v zóně ČISTĚ OBYTNÉ ÚZEMÍ "OČ". Předpokládá se dostavba jednopodlažními izolovanými RD s předepsanou sedlovou střechou 40st., 1NP+P s maximální výškou 9m od terénu, zastavitelnost je 30%.

IS: elektřina (dvě pojistkové skříně jsou na hranici prvního pozemku u silnice), plyn - HUP je zatím pro dva pozemky (na hranici u prvního pozemku za příplatek k ceně 100tis), na každém pozemku je označený bod pro vrt vlastní studny. Voda je nutná řešit zatím studnou, kanalizace zase jímkou. Obecní kanalizace a voda je v plánu obce, předpokládaná realizace na přelomu roku 2017/2018.

Obec Sibřina s částí Stupice leží v těsném sousedství východních hranic hlavního města Prahy v trojúhelníku mezi Uhříněvsí, Újezdem nad Lesy a Říčany. Katastrální území zahrnuje obě části obce Sibřina a Stupice. V minulosti byly obce zahrnuty pod jeden správní celek s obcí Květnice.
Přesto jsou obě části díky své výjimečné poloze na hranicích Prahy zajímavé pro podnikání i pro rozvoj bydlení. Navíc obec v posledních několika letech provedla přípravu několika velkých akcí směřujících ke zlepšení občanské vybavenosti obce - stavbu vodovodu a plynofikace, ve výhledu je elektrifikace a kanalizace obce s napojením na ČOV. Základní škola již bohužel v obci nefunguje, v roce 1996 musela být pro nedostatek dětí uzavřena. V bývalé budově školy, která stojí přibližně v polovině cesty mezi Sibřinou a Újezdem nad Lesy je nyní umístěna pouze školka a školní děti nyní jezdí do školy v Újezdě nad Lesy a Kolodějích.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
872 m2
Plocha parcely:
872 m2
Kanalizace:
Plánovaná výstavba
Plyn:
Na hranici
Voda:
Plánovaná výstavba
Elektřina na pozemku:
Na hranici
Přístup k pozemku:
Z veřejné komunikace
Typ vlastnictví:
Osobní
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10