Stavební pozemek 3.004 m2 (1.300,-Kč/m2)

Evidenční číslo:
N04225
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Louňovice
Cena:
3 604 800 Kč
Cena poznámka:
1.200,-Kč/m2. Vč. provize pro RK. Podívejte se na video-prolídku.
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO: Prostorný stavební pozemek obdélníkového tvaru s vlastní příjezdovou cestou o celkové velikosti 3.004 m2 (1.300,-Kč/m2). Pozemek se nachází na rozhraní původní a nové zástavby uprostřed obce Louňovice.
Součástí pozemku je stavba určená k bydlení (smíšená stavba - cihla, dřevo), která je v současném stavu vhodná k odstranění, dále je na pozemku kůlna se smíšeného zdiva.
IS: elektřina 220/380, na pozemku je vlastní studna, obecní vodovod a plyn je v obecní příjezdové cestě, obecní kanalizace je u pozemku.
Pozemek se na základě Územně plánovací informace se nachází v zóně OV 1D, tzn. plochy všeobecně obytné – dostavby ve stávající zástavbě. Jde o území smíšené zóny nízkopodlažního bydlení.
Určené využití: trvalé bydlení v domech a rodinné bydlení, doplňkové stavby drobného rozsahu využívané k veřejnému vybavení a pro obsluhu obce a další doplňkové stavby, garáže, kůlny apod.
Prostorové regulační podmínky pro toto území: objekty 1-2 podlažní s možností využití podkroví, zastavitelnost max.30%, výšková hladina stavby nesmí překročit okolní zástavbu, zajištění 2 stání na vlastním pozemku.
Dle vyjádření obce by s odstraněním stávající stavby neměl být problém.
Obec Louňovice leží na západním okraji Mikroregionu Černokostelecko. V katastru obce začíná přírodní rezervace Voděradské bučiny a kaskáda jevanských rybníků.
Vznik názvu Louňovice je vykládán jako odvození od staročeského lůň - luňák - tedy dravý pták.
Obec zaznamenává prudký rozvoj výstavby rodinných domů - více než 400 čísel popisných a více než 900 trvalých obyvatel. Počet chat z původních 346 se po stupně snižuje, protože dochází ke změnám užívání na domy k trvalému bydlení. Okolní hluboké lesy, členitý terén a čistá příroda jsou vyhledávanou oblastí pro turistiku a volný čas.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
3004 m2
Plocha parcely:
3004 m2
Kanalizace:
Na hranici
Plyn:
Na hranici
Voda:
Vodovod
Elektřina na pozemku:
230/400 V
Přístup k pozemku:
Ano
Typ vlastnictví:
Osobní
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8