Stavební pozemek o velikosti 694m2, IS

Evidenční číslo:
N02269
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Zahradní, Kozojedy
Cena:
1 199 000 Kč
Cena poznámka:
vč. provize pro RK
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO:
Rohový stavební pozemek o velikosti 694m2 (cca 30x24) určený na základě územního plánu k výstavbě RD. K dispozici je Vám i videoprohlídka této nemovitosti na webových stránkách naší společnosti.
Pozemek se nachází na okraji obce Kozojedy u Kostelce nad Černými Lesy v nově vzniklé lokalitě, která plynule navazuje na původní zástavbu obce. K pozemku je přivedená nová příjezdová cesta vč. chodníku a veřejného osvětlení. IS : na hranici pozemku je kaplička na elektřinu, na pozemek je přivedená obecní kanalizace a vodovod.
Doprava : BUS 35min do Prahy - metro C Háje nebo BUS do Českého Brodu s přestupem na VLAK, který doveze do Prahy na Masarykovo nádraží. Autem 20km na okraj Prahy, 12km do Říčan, 10km do Českého Brodu, 4km do Kostelce nad Černými Lesy.
Možnost platby hypotékou, kterou Vám rádi vyřídíme.
Vesnice Kozojedy leží na území okresu Praha východ a náleží pod Středočeský kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je město Říčany.
Menší děti mají v obci k dispozici mateřskou školku. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hřiště. Pro spokojenost občanů a rekreantů tu poskytují služby dva obchody se smíšeným zbožím, pohostinství a občerstvení u rybníka, z firem to je pak autocentrum FIAT, zemědělská farma a Custom - výrobna stavebních hmot. Pro sportovní vyžití mají Kozojedy pěkné hřiště a tělocvičnu. Počet obyvatel je nyní 520, domů je 220, z nichž 49 slouží pouze k rekreačním účelům.
V současné době je dokončena ČOV, tlaková kanalizace a vodovod. Rozpracovaný je projekt výstavby bytovek pro mladé lidi žijící v obci.
Na území této středně velké vesnice má hlášený trvalý pobyt kolem 630 obyvatel.
V obci je 258 domů a staví se další. Celková katastrální plocha obce je 716 ha, z toho orná půda zabírá čtyřicet dva procent. Asi jedna třetina katastru obce je porostlá lesem.Ke Kozojedům je přidružená chatová oblast v údolí Šembery datující se od roku 1929, v roce 1948 přejmenovaná na SOUK (Spojené Osady Údolí.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Plocha:
694 m2
Plocha parcely:
694 m2
Elektřina:
230 V
Kanalizace:
Městská
Plyn:
Není
Voda:
Vodovod
Typ vlastnictví:
Osobní
Dopravní dostupnost:
Příměstská doprava
Využití:
Nekomerční
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6