Stavební pozemek 531m2

Evidenční číslo:
N04584
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Hradištko
Cena:
695 000 Kč
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO: Stavební pozemek o velikosti 531m2 se nachází v původní obytné zástavbě v klidné lokalitě obce Hradištko u Sadské. Pozemek se dle územního plánu nachází v tzv. funkčním celku C. Tento funkční celek je na okraji zastavěného území a je vymezen jako obytný. V jednotlivých objektech je možné kromě funkce bydlení dále využít i jako doplňující zařízení občanské vybavenosti (obchodní, nevýrobní služby), ale vždy s funkcí bydlení.
IS: elektřina 220/380, kanalizace je vyvedená na pozemek, obecní voda je na hranici pozemku + na pozemku je vlastní kopaná studna.
Na pozemku se nachází původní stavba o jedné místnosti, které je přidělené číslo popisné. Způsob využití stavby je rodinná rekreace a je vhodná k odstranění. Dále je zde kůlna.
Hradištko (do roku 1969 Hradišťko) je obec ležící v okrese Nymburk, asi 9 km západně od Nymburku. Součástí obce je i osada Kersko, která je spojená s činností českého spisovatele Bohumila Hrabala. V obci Hradištko a osadě Kersko se nachází mnoho zajímavých míst, které stojí za to navštívit.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ne
Plocha:
531 m2
Plocha parcely:
531 m2
Kanalizace:
Městská
Plyn:
Není
Voda:
Na hranici
Elektřina na pozemku:
230/400 V
Budova na pozemku:
Ano
Typ vlastnictví:
Osobní
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10