Pozemek 3005 m2 Nelahozeves

Evidenční číslo:
N04765
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Pod strání, Nelahozeves
Cena:
2 487 120 Kč
Cena poznámka:
právní servis zajištěn
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Ing. Kateřina Plamínková
Ing. Kateřina Plamínková
+420771773017
Popis
Prodáno. Stavební pozemek se zahradou o celkové výměře 3005 m2 v obci Nelahozeves, který leží ve stávající zástavbě rodinných domů. Je vhodný pro výstavbu RD nebo k rekreaci.

Pozemek je téměř rovinatý, nepravidelného tvaru, obklopený vzrostlou okrasnou zelení a ovocnými stromy, které majitelům poskytují příjemné prostředí a soukromí.

Na pozemku je přípojka vody, v přilehlé komunikaci pak elektřina a plyn. V této části obce se připravuje výstavba tlakové kanalizace. Dalším zdrojem vody je pramen na sousední parcele s průtokem cca 300l/hod. Odtok pramene zasahuje hranici pozemku a je možné jej využít např. pro okrasné jezírko či jako technickou (stavební) či zálivkovou vodu. Přístup na pozemek je orientován ze severozápadní strany, z veřejné komunikace. Dle platného územního plánu obce Nelahozeves pozemek leží v zastavěném území v ploše čistě obytné, určené k bydlení.

Na pozemku se nachází dvě unimo buňky, jedna je obytná, zařízená na příležitostné přespání, druhá je vhodná na uskladnění stavebního materiálu a dále plechová bouda na uložení zahradnického náčiní. Dále jsou na pozemku dvě ocelové nadzemní nádrže na vodu o kapacitě cca 16m3 a 2,5m3, které lze napájet z vodoteče pramene. Větší nádrž využívali současní majitelé pozemku jako bazén.

V obci je dobrá občanská vybavenost (OÚ, pošta, ZŠ, 2x MŠ, potraviny po-ne, 3x restaurace, knihovna, 2x fotbalový oddíl, oddíl stolního tenisu, 2x kulturní sál, tělocvična, klub seniorů, 24h čerpací stanice, sbor dobrovolných hasičů). Kompletní služby jsou v dosahu 5 km v Kralupech nad Vltavou. Obec je velmi dobře dopravně dostupná. Vzdálenost autem z dálnice D8 (exit 9,18) - 10 minut. Obec je integrována do Pražské Integrované Dopravy (PID) a leží ve třetím tarifním pásmu. V obci jsou dvě vlakové zastávky (bližší cca 5 minut chůze od pozemku), ležící na železničním koridoru Praha - Ústí nad Labem, spojení s Kralupy i Prahou zajišťují příměstské jednotky s dojezdovou dobou do Kralup 8 minut a do centra Prahy 40 minut v hodinových intervalech, autobusovou dopravu zajišťují linky ČSAD Střední Čechy a PID. Na své si přijdou také milovníci cyklistiky, kteří mohou využít cyklostezky podél Vltavy směrem do Prahy, nebo opačným směrem na Mělník (cyklotrasa Praha - Drážďany) a další navazující trasy. Pro ostatní sportovní aktivity je možné využívat blízký anglický park zámku Veltrusy. V obci je situováno kotviště rekreačních lodí v přístavišti se zázemím umístěném přímo pod renesančním zámkem Nelahozeves.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
3005 m2
Plocha parcely:
3005 m2
Kanalizace:
Plánovaná výstavba
Plyn:
V dosahu
Voda:
Vodovod
Elektřina na pozemku:
V dosahu
Přístup k pozemku:
Z veřejné komunikace
Typ vlastnictví:
Osobní
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15