Stavební pozemek (1590 m2) s chatou

Evidenční číslo:
N04724
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Unhošť
Cena:
3 180 000 Kč
Cena poznámka:
vč. odměny pro RK
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
  • Video
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO: Prodej stavebního pozemku o velikosti 1590m2 je obdélníkového tvaru (cca 32m x 49m), který je podle územního plánu určen v zóně BN (plochy bydlení).
Hlavní využití: Bydlení v rodinných domech. Individuální RD klasického venkovského typu o 1 až 2 nadzemním podlaží s podkrovím. Výška hřebene 11m. Stavba řešená s ohledem na okolní zástavbu. U novostaveb je podmínkou garáž nebo stání na vlastním pozemku. Velikost ve stávající zástavbě nebo prolukách je min 1200m2, koeficient zastavitelnosti maximálně 20%.
IS: elektřina 220/380, žumpa, vlastní kopaná studna (14m, není zavedená do chaty), žumpa. Dále je na hranici pozemku u plotu plyn (HUP), obecní voda a kanalizace je v příjezdové cestě.
Součástí pozemku je dřevěná chata postavená uprostřed pozemku. Chata je dispozičně řešená jako 3+1 (UP 80m2). V přízemí je vstupní veranda, WC, koupelna, dva samostatné pokoje, kuchyňka a chodba vč. schodiště do podkroví. V podkroví je jeden pokoj a půdní prostor využívaný jako komora.
Dále je na okraji pozemku garáž (není evidovaná na KN).
Možnost platby hypotékou, kterou Vám zajistíme.

Základní info o městečku Unhošť:
Unhošť se nachází při severozápadním okraji Křivoklátské vrchoviny na hranici rozvodí řek Vltavy a Berounky. Od Prahy až k východnímu okraji města se rozkládá plochá krajina (parovina) bez lesů s nevýraznými výškovými rozdíly, intenzivně zemědělsky využívaná již v období mladší doby kamenné, což dokládají archeologické nálezy.
Okolí Unhoště skýtá možnosti pěší turistiky.
V současnosti nabízí městečko Unhošť kvalitní rodinné bydlení s dobrou občanskou vybaveností. Ve městě je vodovod a kanalizace, funkční čistírna odpadních vod a je dokončena plynofikace. Kromě mateřské a základní školy zde působí i základní umělecká škola. Velmi příjemným bodem je dostupnost základní zdravotní péče včetně lékárny přímo ve městě a fungující pečovatelská služba provozovaná městským úřadem. O bezpečnost, pořádek a pomoc občanům města při různých haváriích a živelných pohromách se stará městská policie a sbor dobrovolných hasičů, který je velice aktivní. Ve městě je také stanice Policie ČR. Přítomnost poboček České pošty a České spořitelny (včetně bankomatu), benzínové čerpací stanice a řady obchodů a provozoven – od kadeřnictví až po autoservisy – velmi zpříjemňuje život obyvatelům i návštěvníkům Unhoště.
Dopravní obslužnost Unhoště je velmi dobrá. Za hranicemi města vedou dálniční tahy z Karlových Var a Plzně do Prahy. Do okolních větších měst včetně okresních (Kladno, Rakovník, Beroun) existuje přímé autobusové spojení. Unhošť je zahrnuta také do Pražské integrované dopravy zajišťující spojení na Zličín a Letiště Ruzyně. Unhošťská železniční zastávka na trati Praha - Kladno - Chomutov je 2 km od náměstí.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
1590 m2
Plocha parcely:
1590 m2
Kanalizace:
V dosahu
Plyn:
Na hranici
Voda:
V dosahu
Elektřina na pozemku:
230/400 V
Přístup k pozemku:
Ano
Typ vlastnictví:
Osobní
Využití z hlediska ÚP:
Obytná
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21