Pozemek 1107m2, voda na pozemku

Evidenční číslo:
N05171
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Teplýšovice
Cena:
750 000 Kč
Cena poznámka:
vč. provize pro RK
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO:
Prostorný mírně svažitý pozemek o velikosti 1.107m2, který vznik rozdělením většího pozemku. Pozemek se nachází ve vesničce Čeňovice, která je součásti obce Teplýšovice.
Pozemek je dle územního plánu obce Teplýšovice veden v zóně venkovská obytná. Maximální intenzita zastavěn pozemku je 25%, maximálně 2NP, sedlová střecha.

IS: přípojka na obecní vodu přivedená k pozemku (obecní vodovod ve výstavbě a bude dle vyjádření obce funkční cca koncem roku 2021), elektřina se aktuálně řeší, kanalizace je nutná řešit vlastní žumpou.

Po pravé hranici pozemku je veden nadzemní rozvod elektrického vedení. Ústně bylo řečeno, že ochranné pásmo je 4m, nutné prověřit podle vybrané budoucí stavby.
Možnost platby hypotékou, kterou Vám rádi zařídíme.

Ideální podmínky pro ty, kteří chtějí bydlet v lokalitě poskytující prostor pro odpočinek a současně zajistí v místě standardní občanskou vybavenost, která je v Teplýšovicích. V obci Teplýšovice je dobrá základní vybavenost : ZŠ, MŠ, potraviny, restaurace a úřad. Doprava 15min autobusem do Benešova. Obec Teplýšovice leží v okrese Benešov, 8 kilometrů severovýchodně od okresního města Benešov v hezké kopcovité a lesnaté krajině. Škola byla založena již v první polovině 18. století, nynější budova má však podobu z konce 19. století. V současné době škola slouží pro výuku 1. až 4. ročníku. Dále je v Teplýšovicích i mateřská škola.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
1107 m2
Plocha parcely:
1107 m2
Kanalizace:
Není
Plyn:
Není
Voda:
Na hranici
Elektřina na pozemku:
Plánovaná výstavba
Přístup k pozemku:
Ano
Typ vlastnictví:
Osobní
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10