RD 7+1, Brandýs nad Labem

Evidenční číslo:
N04762
Typ nemovitosti:
Dům
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
7+1
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Podkostelní, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Cena:
10 999 990 Kč
Cena poznámka:
vč. provize pro RK
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO - Zajímavě řešený RD ve tvaru písmene „L“ postavený v roce 1998 na pozemku o velikosti 391m2. RD s menší zahradou představuje uzavřený prostor, který poskytuje svým majitelům soukromí.
RD se nachází na tzv. „královské cestě“ v přímé blízkosti centra Brandýsa nad Labem, cca 250m od Masarykova náměstí. Dle územního plánu je RD v zóně SK (smíšené obytné/komerční). Hlavní využití je pro bydlení s doplněním komerce, maloobchodu, služeb a administrativy.
Možnost využití pro prostorné bydlení nebo kombinace bydlení/podnikání.

Základní popis dispozice RD:
V přízemí se nachází samostatná garáž + jedno kryté stání v podloubí domu.
Při vstupu do domu je vstupní hala, kde po pravé ruce je menší kuchyň + špajz, obývací pokoj s krbem (průchozí) a samostatný pokoj (pracovna) s vlastní šatnou a koupelnou (vana, WC).
Dále ze vstupní chodby můžeme vstoupit do komory (technické místnosti), samostatného WC a samostatného pokoje (využívaný jako společenská místnost, druhý krb a vinotéka) s vlastním vstupem do podloubí domu a zahrady.
V podkroví je prostorná chodba s prostorem pro pracovnu nebo knihovnu, dále jsou zde čtyři samostatné pokoje (12m2 – 18m2), koupelna (WC, sprcha) a půdní prostor (71m) vhodný pro další případnou vestavbu.
Zahrada (cca 100m) je okrasná s automatickým zavlažováním.

Základní technické informace:
IS: elektřina 220/380, městská kanalizace a voda, plyn. Topení je ústřední plynové (kotel určený pro ohřev topení a teplé vody).
V kuchyni a obývacím pokoji je podlahové topení, ve zbytku domu jsou radiátory. V domě jsou dva krby. V roce 1998 došlo k výměně střešní krytiny.
Poplatky: plyn 5.800,-Kč/měsíc, elektřina 3.000,-Kč/měsíc.

Nemovitost je bez omezení vlastnického práva. Možnost platby hypotékou, kterou Vám rádi zařídíme. V souladu s platným zákonem je nemovitost dočasně do předložení Průkazu energetické náročnosti zařazena do energetické třídy G.

Město Brandýs nad Labem je rozložené po obou březích řeky Labe v těsné blízkosti pražské aglomerace, je přirozeným regionálním centrem ve středním Polabí. Brandýs nad Labem je spojen s císařskými a královskými tradicemi českých zemí a stejnojmenný zámek v jeho centru, jedna z nejvýznamnějších renesančních památek středních Čech je pevně spjat s hlavním proudem českých dějin.
I přes blízkost hlavnímu městu Praze (dálnice, BUS) si udržuje Brandýs nad Labem – Stará Boleslav atmosféru malého města, příznivého k bydlení, otevřeného do přírody, s vlastním společenským, podnikatelským, obchodním a kulturním životem, a dokonce ani obě městské části neztratily svůj osobitý charakter.
Občanská vybavenost: 3x ZŠ, cca 6x MŠ, Základní umělecká škola, kino, knihovna, plavecký stadion, nemocnice, poliklinika, Česká pošta, atd..
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
395 m2
Obytná plocha:
288 m2
Zastavěná plocha:
250 m2
Užitná plocha:
395 m2
Plocha parcely:
391 m2
Elektřina:
230/400 V
Kanalizace:
Městská
Plyn:
Zaveden
Voda:
Vodovod
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ano
Terasa:
Ano
Výtah:
Ne
Zahrada:
Ano
Parkování:
Garáž, Kryté stání
Konstrukce budovy:
Cihla
Celkem pater:
1
Počet bytových jednotek:
1
Počet nadzemních podlaží:
2
Rok výstavby:
1998
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Částečně zařízeno
Dopravní dostupnost:
Příměstská doprava, Auto, Dálnice, Vlak
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21 photo_22 photo_23 photo_24 photo_25 photo_26 photo_27 photo_28 photo_29 photo_30 photo_31 photo_32 photo_33