Novostavba RD 5+kk, dokončení dle dohody, město Rejštejn.

Evidenční číslo:
N02747
Typ nemovitosti:
Dům
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Klostermannova, Rejštejn
Cena:
2 990 000 Kč
Cena poznámka:
vč.provize pro RK
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO: Novostavba (bude dostavěná) samostatně stojícího RD 5+kk v centrální části města Rejštejn u Kašperských hor, Šumava . K dipozici je vám i videoprohlídka na webových stránkách naší společnosti. Stavba byla zahájena v 09/2010, dokončení výstavby RD je plánováno na přelom dle dohody (jaro 2012).
Dispoziční řešení RD, Přízemí : Vstupní hala + schodiště (12,5m2), samostatný pokoj (11m2), koupelna (6,1m2), tech.místnost (1m2), obývací pokoj s kuchyní (38,1m2) + vstup na zahradu a příprava pro krbová kamna. Podkroví : hala (9,9m2), 3x samostatný pokoj (39m2, 12m2, 11m2ú, koupelna (4m2).
IS : elektřina, městská kanalizace a vodovod, topení je ústřední elektrické. V současnosti jsou již obložené koupelny vč. vybavení zařizovacích předmětů.
V ceně je dokončení RD je standartní vybavení a technické provedení nemovitosti.
Ještě nutné dokončit : podlahy podkroví, obklady koupelny v podkroví, zkompletovat zařizovací předměty, dokončit schodiště a namontovat vnitřní dveře, vymalovat podkroví (cca dokončení do 4 týdnů).
Základy : základové pasy z prostého betonu prokládané lomovým kamenem.
Svislé konstrukce : obvodová nosná konstrukce je z cihlobloků porotherm tl.40cm, vnitřní nosná dělící zeď v přízemí porortherm tl.30cm, příčky v přízemí z cihelných příčkovek tl.10cm, příčky v podkroví budou sádrokartonové (nadstandart).
Vodorovné konstrukce : Nad přízemím se provede dřevěný trámový strop z trámů 16/22 cm.
Nosné prvky trámového stropu se uloží na žb věncích a z venkovní strany se opatří tepelnou izolací. Střecha : Krov vytvoří sedlovou střechu s provolbami a s přesahy v obou směrech.Jako střešní krytina je odlehčená krytina ONDUSTELL hnědé barvy .
Město Rejštejn leží na okraji NP Šumava v Chráněné krajinné oblasti. Počátky Rejštejna, ležícího při soutoku Otavy s Losenicí v nadmořské výšce 568 m, spadají pravděpodobně do 13.století. Zpočátku tvořil Rejštejn spolu s Kašperskými Horami jednu obec, která měla pečeť a znak už v předhusické době. O obou těchto částech této významné městské lokality jsou zprávy již od roku 1337. Rejštejn vděčí za svůj vznik úspěšnému rýžování a dolování zlata. Postupem času získala osada relativní samostatnost. Úplné osamostatnění nastalo až v roce 1584, když Rudolf II. Povýšil Rejštejn na královské horní město a dal mu stejná práva, jako v té době měly Kašperské Hory. Dolní Rejštejn získal rovněž právo používat původní pečeť a znak (platných dříve pro obě sídla).

Schodiště :
osazeno vnitřního schodiště z přízemí do podkroví a je navrženo pravoúhlé celodřevěné konstrukce kotvené do nosných vodorovných a svislých konstrukcí.Schodištový prostor se ochrání dřevěným zábradlím.

Komín :
Komín bude obsahovat 2 průduchy. Jeden průduch bude sloužit jako zaústění krbového spotřebiče v obývacím pokoji a bude umožňovat vytápění celého systému ÚT. Provedení v třísložkové technologii Schiedel.

Úprava povrchů :
Podlahy v přízemí budou betonové opatřené příslušnými podlahovými krytinami,
Podlahy v podkroví (plovoucí podlaha), standard cena 400,- Kč bez DPH .
Podlahy v hyg.zařízení bude keramická dlažba, standard cena 380,- Kč bez DPH.
Trámová stropní konstrukce bude pohledově přiznána.Dřevěné prvky krovu v úrovni podkroví se podbijí prkny a obloží sádrokartonem.

Vnější a vnitřní omítky :
Fasáda se opatří hladkou omítkou světlé pastelové barvy .
Omítky vnitřní - štukové a v prostoru soc.zařízení budou doplněny keramickým obkladem do v-180cm cena obkladu standard 350,- Kč bez DPH.

Výplně otvorů :
Okna a dveře budou dřevěná.

Oplocení :
Oplocení není součástí stavby.

Tepelné izolace :
V přízemí objektu bude podlahový polystyren tl.8cm
Konstrukce střešního pláště a stropu nad podkrovím bude izolace deskami z minerálních desek ORSIL v tl.16cm do oboustranného bednění chráněná parotěsnou zábranou.

Vytápění :
Celý objekt se bude vytápět pomocí teplovzdušného krbového spotřebiče s teplovodní vložkou umístěného v obývacím pokoji v přízemí s min.výkonem 17kW.Otopná tělesa budou desková.Jako doplňkový způsob vytápění bude k dispozici el.kotel.
Možnost do systému namontovat krbovou vložku , pomocí které je možno ohřívat celý dům přes radiátory.

TUV bude ohřívána el.boilerem.
Prodávající předá kupujícímu zdarma návrh nového krbového spotřebiče.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Plocha:
146 m2
Obytná plocha:
146 m2
Zastavěná plocha:
96 m2
Užitná plocha:
146 m2
Plocha parcely:
500 m2
Elektřina:
230 V
Kanalizace:
Městská
Plyn:
Není
Voda:
Vodovod
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Zahrada:
Ano
Parkování:
Není
Konstrukce budovy:
Cihla
Vytápění:
Ústřední elektrické
Počet nadzemních podlaží:
2
Rok výstavby:
2011
Stav nemovitosti:
Novostavba
Typ vlastnictví:
Osobní
Využití z hlediska ÚP:
Obytná
Zařízeno:
Nezařízeno
Dopravní dostupnost:
Příměstská doprava
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10