RD 5+kk (146m2), Hlásná Třebaň

Evidenční číslo:
N02883
Typ nemovitosti:
Dům
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Nad pískovnou, Hlásná Třebaň
Cena:
4 800 000 Kč
Cena poznámka:
+ provize pro RK
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO: RD 5+kk z roku 2003 postavený na pozemku o velikosti 477m2 v nové zástavbě obce Hlásná Třebaň. K dispozici je vám i videoprohlídka na webových stránkách naší společnosti.
Přesné dispozice RD : vstupní zádveří, pokoj (15m2, pracovna), koupelna (8m2, sprcha, vana, podlahové topení), WC (samostatné), technická místnost (kotel a boiler), obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní (44m2, vstup na terasu a zahradu). Podkroví : chodba, 3x samostatný pokoj (26m2, 16m2, 20m2), WC (samostatné). IS : elektřina 220/380, voda - vlastní vrtaná studna (ohřev teplé vody - boiler), žumpa (8m3), topení ústřední - elektrické + krb s teplovodním výměníkem. Zahrada je udržovaná, je zde prostor pro posezení, zahradní domek.
RD se nachází v obci Hlásná Třebáň 2 km východně od Karlštejna a asi 25 km od Prahy.
Doprava : 10min pěší dostupností na VLAK (zadní Třebáň) trať Beroun - Praha Hl. nádraží nebo Smíchovské nádraží (a zpět). AUTOBUSOVÉ SPOJENÍ (Rovina) linka č. 311 Praha Zličín - Řevnice nám. (a zpět) nebo linka č. 451 Mořina - Řevnice nám. (a zpět). Možnost platby hypotékou, kterou Vám rádi zajistíme. K dispozici je vám i videoprohlídka na webových stránkách naší společnosti.
Obec Hlásná Třebaň spadá v mnoha vyřizováních pod MÚ Beroun. V poštovních záležitostech spadá Hlásná Třebaň pod Poštu Karlštejn. Nejbližší služba první pomoci: Zdravotnická záchranná služba - lékařská služba první pomoci Řevnice.
Obec Hlásnou Třebaň je spravována Obecním úřadem v Hlásné Třebani. Každý měsíc je Obecním úřadem v Hlásné Třebani vydáván "Zpravodaj třebaňských občanů a chatařů", kde jsou zveřejňovány informace o dění obce a činnosti obecního zastupitelstva.
Internet v obci dostupný pomocí dvou poskytovatelů.
Obec Hlásná Třebaň se nachází na levém břehu Berounky, 2 km východně od Karlštejna a asi 30 km od Prahy. Rozkládá se na území osídleném již v době bronzové, dnes na okraji chráněné krajinné oblasti CHKO Český kras. Bývalé pastviny třebaňské stráně jsou dodnes místem, kde se vyskytují některé druhy nápadných, jinde vzácných rostlin. První zmínka o Třebani jako takové pochází z roku 1 000 n. l.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Plocha:
477 m2
Obytná plocha:
146 m2
Zastavěná plocha:
88 m2
Užitná plocha:
477 m2
Plocha parcely:
477 m2
Elektřina:
230 V
Kanalizace:
Není
Voda:
Vlastní studna
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Terasa:
Ano
Parkování:
Není
Konstrukce budovy:
Cihla
Vytápění:
Ústřední elektrické
Počet nadzemních podlaží:
2
Rok výstavby:
2003
Stav nemovitosti:
Novostavba
Typ vlastnictví:
Osobní
Využití z hlediska ÚP:
Obytná
Zařízeno:
Nezařízeno
Dopravní dostupnost:
Vlak
Využití:
Nekomerční
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11