RD 5+1 (205m2), kancelář (47m2), pozemek 878m2

Evidenční číslo:
N05784
Typ nemovitosti:
Dům
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+1
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
K Babínu, Poděbrady
Cena:
16 499 000 Kč
Cena poznámka:
vč. právního servisu a provize pro RK
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
  • Video
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
Hledáte nemovitost, která by vám nabídla kombinaci prostorného bydlení a podnikání, nebo prostor pro dvě generace vaší rodiny?

Nabízím vám prostorný rodinný dům na okraji lázeňského města Poděbrady. Tento dům se nachází v rezidenční čtvrti s klidným prostředím a minimálním provozem, ale zároveň má výbornou dostupnost do centra města. Jeho poloha blízko pravého břehu Labe poskytuje mnoho možností pro sportovní aktivity na cyklostezce.

Tento rodinný dům je situován na pozemku o rozloze 878 metrů čtverečních a disponuje velkým přírodním jezírkem v přední části o hloubce 2 metry. Kombinace cihlové architektury domu a dřevěné terasy vytváří unikátní atmosféru.

Dům má členitý půdorys a je opticky rozdělen na dvě části.

První část je aktuálně využívaná k bydlení, má vlastní vstup a je dispozičně řešená jako 5+1 (205 m2).

Ve vstupním zádveří je vestavěná skříň, která skrývá technické vybavení domu, včetně kotle pro topení a zásobníku vody. Zádveří ústí do prostorné chodby, která vede do všech místností. Hlavní částí obytného prostoru je velký obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní, celkem o rozloze 65 m2, s výstupy na venkovní terasu a jezírko směrem na jihozápad. Obytná část zahrnuje čtyři samostatné pokoje, koupelnu, druhé samostatné WC a špajz.

Druhá část domu s vlastním vstupem o rozloze 47 m2 původně sloužila jako veterinární ordinace, avšak nyní nabízí flexibilní možnosti pro podnikání či osobní využití. Tato část zahrnuje vstupní zádveří, samostatné WC, ordinaci (s možností průchodu) a druhou místnost, která sloužila jako operační sál.

Dům disponuje rozlehlým izolovaným půdním prostorem, který má potenciál pro budoucí rozšíření obytných ploch.

Základní technické informace:

IS: elektřina 220/380, městská voda a vlastní studna, městská kanalizace, topení - plynový závěsný kotel, vytápění domu je řešeno teplovodním rozvodem, pod okny jsou umístěné otopná tělesa, částečně podlahové topení, ohřev teplé vody pomocí zásobníku umístěného pod kotlem.

Další technické informace: jedná se o zděný (tvárnice) dům, valbová střecha s taškovou krytinou, fasáda je řešená cihelným režným zdivem, okna jsou plastová, parkování je řešeno na vlastním pozemku u příjezdové komunikace.

Lázeňské město Poděbrady se rozkládá v malebné Podolské nížině přímo u řeky Labe, jen necelých 50 kilometrů východně od Prahy. S výjezdem 35 z dálnice D11, který je od domu vzdálený pouhých 8 kilometrů, je snadný přístup ke komunikacím. Díky tomu můžete být za zhruba 30 minut v centru Prahy na stanici metra Černý most a za 45 minut v Hradci Králové.

Poděbrady nenabízejí pouze kompletní občanskou vybavenost ideální pro rodinné bydlení nebo podnikání, ale také prostor pro odpočinek a rekreaci. Příjemné procházky kolem poděbradského jezera či relaxace na slunných terasách kaváren jsou oblíbenými aktivitami. Kolonáda s prameny minerálních pramenů je pak místem, kde můžete nalézt klid a harmonii a vychutnat si blahodárné účinky lázeňských procedur.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
205 m2
Obytná plocha:
158 m2
Zastavěná plocha:
225 m2
Užitná plocha:
205 m2
Plocha parcely:
878 m2
Nebytová plocha:
47 m2
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Terasa:
Ano
Zahrada:
Ano
Parkování:
Venkovní stání
Konstrukce budovy:
Cihla
Celkem pater:
0
Počet nadzemních podlaží:
1
Rok výstavby:
2009
Stav nemovitosti:
Dobrý
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Částečně zařízeno
Dopravní dostupnost:
Příměstská doprava, Dálnice
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21 photo_22 photo_23 photo_24 photo_25 photo_26 photo_27 photo_28 photo_29 photo_30 photo_31 photo_32 photo_33 photo_34 photo_35 photo_36 photo_37 photo_38 photo_39 photo_40