RD 5+1, pozemek 662

Evidenční číslo:
N05713
Typ nemovitosti:
Dům
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+1
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Černěves
Cena:
7 900 000 Kč
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
  • Video
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
JEDNÁ SE O PŘÍPRAVU BUDOUCÍHO PRODEJE, TJ. ZATÍM TOTO NENÍ NABÍDKA K PRODEJI.
--------
Hledáte nemovitost, která není součástí novodobých satelitů, s dobrou dostupností do Prahy?

Právě pro Vás tu mám příležitost bydlet v historické venkovské stavbě rodinného domu, jehož výstavba započala již v roce 1880. Dům se nachází v klidné centrální části obce Černěves, která leží 4 km severně od města Roudnice nad Labem a pouze 9 km od dálnice D8 (cca 35 min autem na okraj Prahy).

Jedná se o uzavřený prostor, kde hlavní dominantou je stavba historického rodinného domu, součástí je dále nádvoří a dva přístavky, celková velikost pozemku je 662 m2.

Na domě byla v roce 2020 realizována rekonstrukce střechy vč. nové krytiny, přičemž východní část krovu byla nahrazena novými prvky krovu, do skladby střešního pláště byly doplněny kontralatě a pojistná paropropustná střešní folie, krov byl doplněn pozednicí. V západní části krovu byl zachován původní krov. Dřevěné prvky krovu byly ošetřeny proti dřevokazným škůdcům.

Interiér domu prošel také rekonstrukci, přičemž finální podoba už bude na Vás jako nového majitele podle Vašich představ.

Aktuálně jsou hotové nové rozvody elektřiny, vody, odpadu, nová okna. Jedna kompletně hotová koupelna, u druhé koupelny JE započatá rekonstrukce. Strop mezi 2NP a půdou je ze sádrokartonu, zateplený a jsou přiznané trámy, stěny jsou nově nahozené, podlahy v pokojích jsou připravené pro položení finální nášlapné vrstvy, v kuchyni a obývacím pokoji je nová dlažba dovezená ze zahraničí. Dále byl realizován nový rozvod topení vč. radiátorů s přípravou pro tepelné čerpadlo, které stačí jen koupit a napojit, popřípadě využít dostupných dotací.

Dům je napojený na obecní vodovod a kanalizaci, navíc je na pozemku původní studna, která se využívá na zalévání.

Základní dispoziční popis rodinného domu. Aktuálně je dům řešen jako jednogenerační s možností využití také jako dvougenerační.

Na úrovni přízemí jsou dvě otevřené místnosti se vstupem přímo ze dvora. Do domu se vstupuje po čtyřech schodech, přes hlavní dveře se dostaneme do vstupní chodby. Z této chodby máme možnost vstoupit do koupelny, která je připravená pro dostavbu.
Po pravé ruce vstoupíme do kuchyně, která je připravená na osazení kuchyňské linky podle vašich představ. Za kuchyní je prostorný obývací pokoj. Na podlahách v kuchyni a obývacím pokoji je dlažba.
Po levé ruce se z chodby dostaneme po novém schodišti do mezipatra. V této části je otevřená prostorná hala, kterou je možné použít jako druhý obývací pokoj. Z této haly je vstup do samostatného pokoje a navazuje schodiště do 2NP.

Ve 2NP je menší chodba, nová koupelna, jeden průchozí pokoj a jeden samostatný pokoj. Z chodby se dostaneme ještě na půdu.

Půda má dvě úrovně a je vhodná pro další rozšíření. První úroveň (60m2) má orientační rozměry: 6m x 10 m, nadezdívku 2,2m vysokou a výška k hřebeni 5m, osm oken 60cmx60cm. Druhá část půdy (54m2) má orientační rozměry 6m x 9m (vč. samostatného prostoru 2,5mx3,5m), bez nadezdívky, výška k hřebeni 3,5m, má dvě okna ve štítu domu.

První přístavek domu je vedený jako zbořeniště a má dvě samostatné místnosti s klenbou. Druhý přístavek je torzo bývalých chlívků.

Nemovitost je bez omezení vlastnického práva s možností platby hypotékou, kterou vám v rámci služeb zajistíme, a to s garancí vrácení rezervačního poplatku. Více ke garanci na hypotéku a zajištění úvěru u makléře.

V obci je obecní úřad, jinak veškerá občanská vybavenost je v Roudnici nad Labem vzdálené 4km. V obci je BUS zastávka, autobusem se dostaneme do Roudnice nad Labem. Dálnice D8 (exit Roudnice nad Labem) je vzdálená 9 km, na okraj Prahy je to 45km (cca 35min autem).
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
430 m2
Obytná plocha:
190 m2
Zastavěná plocha:
260 m2
Užitná plocha:
430 m2
Plocha parcely:
662 m2
Elektřina:
230/400 V
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ano
Terasa:
Ne
Výtah:
Ne
Zahrada:
Ano
Parkování:
Venkovní stání
Konstrukce budovy:
Smíšená
Vytápění:
V domě, tuhá paliva, kamna
V domě, tepelné čerpadlo, radiátory
Celkem pater:
2
Počet bytových jednotek:
1
Počet nadzemních podlaží:
3
Stav nemovitosti:
Dobrý
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Částečně zařízeno
Dopravní dostupnost:
Příměstská doprava, Auto, Dálnice
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21 photo_22 photo_23 photo_24 photo_25 photo_26 photo_27 photo_28 photo_29 photo_30 photo_31 photo_32 photo_33 photo_34 photo_35 photo_36 photo_37 photo_38