RD 5+1, poz. 1337m2, bazén, jezírko, okrasná zahrada, obec Doubravčice

Evidenční číslo:
N01925
Typ nemovitosti:
Dům
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+1
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Doubravčice
Cena:
5 890 000 Kč
Cena poznámka:
vč. provize pro RK
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
Prostorný RD 5+1 z roku 2005 postavený na pozemku o velikosti 1337 m2. Na pozemku je okrasná zahrádka, venkovní bazén (7x4x1,2), jezírko, parkování pro dvě auta.
Přesné dispozice domu :
Přízemí - zádveří, chodba, samostatný pokoj, obývací pokoj spojený s jídelním koutem a kuchyní, koupelna (sprcha) + WC a schodiště do podkroví. Kuchyň je vybavena vestavěnými spotřebiči (sklokeramická varná deska, trouba, mikrovlnka, myčka). Z obývacího pokoje je vstup francouzským oknem na terasu a prostornou okrasnou zahradu.
Podkroví - 3x samostatný pokoj, šatna přístupná z ložnice, koupelna (vana+sprcha+WC).
IS : Elektřina 220/380, voda je řešená vlastní vrtanou studnou 40m (obecní vodovod je ve výstavbě) + ohřev teplé vody pomocí elektrického boileru, odpad - vlastní septik 11m3 (obecní kanalizace ve výstavbě). Topení je ústřední (elektro-kotel) + v obývacím pokoji krbová kamna.
Dům má vlastní zabezpečovací systém, vjezdová vrata s dálkovým elektrickým ovládáním. RD je cihlový (44cm + zateplení 5cm polystyren), střešní krytina Bramac, okna plastová, stropy samozřejmě betonové. Na podlahách je plovoucí nebo keramická dlažba, schodiště je betonové s obkladem.
Měsíční poplatky za elektřinu 3.500,-Kč, Internet řešen pomocí Wifi (měsíční poplatek 550,-Kč).
Možnost platby hypotékou, kterou Vám rádi zařídíme.
Občanská vybavenost :
obchod s potravinami a smíšeným zbožím, restaurace, kulturní dům se sálem a restaurací, obecní knihovna, soukromá mateřská školka, cukrárna, truhlárna, autobusové spojení směr Český Brod, Úvaly, Mukařov (a následná návaznost na pražskou autobusovou MHD), TJ Sokol a sportovní hřiště, rodičovské centrum.

Doprava :
Obcí Doubravčice prochází silnice č. 113 a obec má zajištěno spojení s okolními obcemi a městy autobusovou dopravou. Linka 491 jezdí z Mukařova přes Doubravčice a Tismice do Českého Brodu a zpět, linka 423 pak z Úval do Doubravčic a zpět.
Na tyto spoje je pak možno využít navazující spojení do Prahy: z Mukařova autobusy jedoucímí až na autobusovém nádraží Praha - Háje, z Českého Brodu autobusy jedoucí na Černý most (přes Mochov), z Úval pak autobus na Černý most.
Z Úval, Českého Brodu a Říčan je možnost využít dopravu vlaky ČSD.
Pro děti navštěvující ZŠ Mukařov je od září 2008 vždy ráno vypravován školní autobus, který zajíždí k jejich místu bydliště. Doubravčice jsou vedeny ve druhém pásmu PID.

Vesnice Doubravčice se nachází na území okresu Kolín a náleží pod Středočeský kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je město Český Brod. Obec Doubravčice se rozkládá asi 30 kilometrů západně od Kolína a osm kilometrů jihozápadně od města Český Brod. Na území této menší vesnice žije trvale zhruba 370 obyvatel.
Vesnice Doubravčice leží v průměrné výšce 350 metrů nad mořem. První zmínku o obci nalezneme v historických pramenech v roce 1331. Celková katastrání plocha obce je 917 ha, z toho orná půda zabírá pouze třicetčtyři procent. Lesy rostou asi na jedné polovině katastrálního výměru obce. V katastru obce jsou ovocné sady.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ne
Plocha:
176 m2
Obytná plocha:
176 m2
Zastavěná plocha:
118 m2
Užitná plocha:
176 m2
Plocha parcely:
1337 m2
Elektřina:
230 V
Kanalizace:
Septik
Plyn:
Není
Voda:
Vlastní studna
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Terasa:
Ano
Zahrada:
Ano
Parkování:
Není
Konstrukce budovy:
Cihla
Vytápění:
Ústřední elektrické
Počet nadzemních podlaží:
2
Rok výstavby:
2005
Stav nemovitosti:
Novostavba
Typ vlastnictví:
Osobní
Využití z hlediska ÚP:
Obytná
Zařízeno:
Částečně zařízeno
Dopravní dostupnost:
Příměstská doprava
Využití:
Nekomerční
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14