RD 5+2 (3+1, 2+1), pozemek 860m2, Dobřichovice

Evidenční číslo:
N03926
Typ nemovitosti:
Dům
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+2
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Americká, Dobřichovice
Cena:
6 500 000 Kč
Cena poznámka:
Podívejte se na video-prolídku. Cena vč. daně a provize pro RK
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO:
Samostatně stojící RD 5+2 (3+1, 2+1) postavený v atraktivní lokalitě města Dobřichovice na vlastním pozemku o velikosti 860m2.
Přesné dispozice RD:
Polosuterén: Zde jsou čtyři prostorné místnosti, přičemž každá má okno. V jedné místnosti je tlaková nádrž pro přívod vody z vlastní studny. Výška podlahy od úrovně terénu je cca 1,5m a díky oknům je možné zajistit přirozené světlo a větrání.
1NP: Vstupní chodba + betonové schodiště do 2NP , koupelna (vana, umyvadlo, prostor pro pračku), WC (samostatné), komora pod schody, kuchyň (průchozí), 1x průchozí pokoj a 2x samostatný pokoj.
2NP: chodba, dřevěné schodiště na půdu, koupelna (sprcha, umyvadlo), WC (samostatný), terasa, kuchyň (průchozí) a 2x samostatný pokoj.
PŮDA: volný pochozí prostor.
Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru. Na pozemku je dále cihlová garáž (zavedená elektřina 220/380).
Základní technické informace: Cihlová stavba z roku 1931, v roce 2002 proběhla rekonstrukce: nová střešní krytina (mansardová konstrukce), částečné zateplení fasády, nová fasáda, elektroinstalace, nová plynová přípojka, plastová okna (celé 2NP, v 1NP technická část, polosuterén), oprava zbylých oken, vstupní exteriérové schodiště, odvod vody kolem domu. ZP stavby domu a garáže cca 140 m2.
IS: elektřina 220/380, městská kanalizace, dešťová voda svedena do vlastní jímky, voda řešena vlastní studnou + městská voda přivedena šachty na pozemku (1m od domu), plyn je využíván pro vaření, topení – elektrické přímotopy a kamna na tuhá paliva.
Možnost platby hypotékou, kterou Vám zařídíme.
Město a letovisko Dobřichovice se rozkládají na obou březích Berounky, 22 km jihozápadně od centra Prahy. Leží na oblíbené turistické trase Praha - Karlštejn ve vzdálenosti 10 km od tohoto nejznámějšího českého hradu. Dobřichovice mají silný residenční, rekreační a sportovní potenciál.
V Dobřichovicích je mateřská škola, základní škola a základní umělecká škola, lékárna, zdravotnické služby, Česká spořitelna, na místním zámku se konají různé kulturní akce. Na rozhraní Dobřichovic a obce Lety se nachází nákupní zóna, kde naleznete Lidl, Billu, obchod pro zahrádkáře a kutily, jídelnu.
Dobřichovice leží na hlavní železniční trati a má pravidelné spojení elektrickou příměstskou dopravou s Prahou, ve špičkách s intervalem 30 min., mimo špičky s intervalem 60 min. Autem se do Dobřichovic dostanete z Prahy buď přes Radotín a Černošice po silnici II/115, která pokračuje dále do Karlštejna nebo můžete jet po dálnici č. 4 až za vysílač na Cukráku, kde odbočíte směrem na Všenory a Dobřichovice. Od severu můžete přijet přes Kuchař a Karlík, od západu od Řevnic a Letů. Oba břehy Berounky spojuje nový silniční most z roku 1996 a o 1 km níže i lávka pro pěší a cyklisty postavená v roce 2003. Ve městě se můžete zásobit benzínem, motorovou naftou a LPG.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
220 m2
Obytná plocha:
160 m2
Zastavěná plocha:
140 m2
Užitná plocha:
220 m2
Plocha parcely:
860 m2
Elektřina:
230/400 V
Kanalizace:
Městská
Plyn:
Zaveden
Voda:
Vlastní studna
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ano
Terasa:
Ano
Parkování:
Garáž
Konstrukce budovy:
Cihla
Vytápění:
Lokální elektrické
Celkem pater:
1
Počet nadzemních podlaží:
2
Rok výstavby:
1931
Stav nemovitosti:
Dobrý
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Částečně zařízeno
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19