RD 3+kk (116m2) + terasa (36m2), pozemek 1000m2, dřevostavba

Evidenční číslo:
N02677
Typ nemovitosti:
Dům
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+kk
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Na Paloučku, Hlásná Třebaň
Cena:
4 800 000 Kč
Cena poznámka:
vč. provize pro RK
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
PRODÁNO: Zajímavě řešený nepodsklepený přízemní RD s obytným podkrovím. PENB je přiložen u fotografií - stávající stav B. K dispozici je vám i videoprohlídka na webových stránkách naší společnosti. Jedná se o kvalitně postavenou dřevostavbu s ruční tesařskou prací, přírodního a ekologického materiálu, nejedná se o montovanou stavbu. Celková tloušťka obvodové stěny je 370 mm : dřevěný obklad borovice, latě + větraná mezera, izolace Hofatex therm , stěn.trámky + tepelná izolace Orsil a palubky. Přesné dispozice RD : vstupní prostorná terasa (36m2) s pergolou, zádveří s šatnou, obývací pokoj s kuchyňským koutem vč. schodiště do podkroví a vstupem na terasu, koupelna s WC, technická místnost (zde elektrický bojler). V Podkroví je otevřené átrium s výhledem do přízemí (možnost využití jako pracovna nebo prostor pro relaxaci), 2x samostatný pokoj. IS : elektřina 220/380 (náklady 3tis/měsíčně), vlastní vrtaná studna (14m s hlobkou vody 4m), obecní voda nově přivedená (v příjezdové komunikaci), žumpa (6m3), plyn (kaplička u pozemku), topení řešeno krbem a přímotopy.
RD se nachází v obci Hlásná Třebáň 2 km východně od Karlštejna a asi 25 km od Prahy.
Doprava : 10min pěší dostupností na VLAK (zadní Třebáň) trať Beroun - Praha Hl. nádraží nebo Smíchovské nádraží (a zpět). AUTOBUSOVÉ SPOJENÍ (Rovina) linka č. 311 Praha Zličín - Řevnice nám. (a zpět) nebo linka č. 451 Mořina - Řevnice nám. (a zpět). Možnost platby hypotékou, kterou Vám rádi zajistíme.
Obec Hlásná Třebaň spadá v mnoha vyřizováních pod MÚ Beroun. V poštovních záležitostech spadá Hlásná Třebaň pod Poštu Karlštejn. Nejbližší služba první pomoci: Zdravotnická záchranná služba - lékařská služba první pomoci Řevnice.
Obec Hlásnou Třebaň je spravována Obecním úřadem v Hlásné Třebani. Každý měsíc je Obecním úřadem v Hlásné Třebani vydáván "Zpravodaj třebaňských občanů a chatařů", kde jsou zveřejňovány informace o dění obce a činnosti obecního zastupitelstva.
Internet v obci dostupný pomocí dvou poskytovatelů.
Obec Hlásná Třebaň se nachází na levém břehu Berounky, 2 km východně od Karlštejna a asi 30 km od Prahy. Rozkládá se na území osídleném již v době bronzové, dnes na okraji chráněné krajinné oblasti CHKO Český kras. Bývalé pastviny třebaňské stráně jsou dodnes místem, kde se vyskytují některé druhy nápadných, jinde vzácných rostlin. První zmínka o Třebani jako takové pochází z roku 1 000 n. l.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ne
Plocha:
160 m2
Obytná plocha:
116 m2
Zastavěná plocha:
110 m2
Užitná plocha:
160 m2
Plocha parcely:
1000 m2
Elektřina:
230 V
Kanalizace:
Není
Plyn:
Zaveden
Voda:
Vlastní studna
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Terasa:
Ano
Zahrada:
Ano
Parkování:
Není
Konstrukce budovy:
Dřevostavba
Orientace:
J
Počet nadzemních podlaží:
2
Rok výstavby:
2010
Stav nemovitosti:
Novostavba
Typ vlastnictví:
Osobní
Využití z hlediska ÚP:
Obytná
Zařízeno:
Nezařízeno
Dopravní dostupnost:
Vlak
Využití:
Nekomerční
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti budovy:
97 kWh/m2 za rok
Energetická náročnost podle vyhlášky:
78/2013 Sb
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19