Chalupa těsně před dokončením

Evidenční číslo:
N05530
Typ nemovitosti:
Dům
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Chalupa
Dispozice:
4+kk
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Nový Bydžov
Cena:
4 600 000 Kč
Cena poznámka:
vč. provize hrazené prodávajícím, cena dále zahrnuje úhradu úschovy a navazujících poplatků
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
  • Video
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
Hledáte nemovitost na rekreaci, nebo RD v klidné lokalitě?

Aktuálně vám nabízím rozestavěnou nemovitost s pozemkem o velikosti 790m2.
Plánované dispoziční řešení je 4+kk. V přízemí je vstupní chodba, které zároveň slouží jako centrální chodba, kde jsou vstupy do všech místností v přízemí a zároveň je zde plánované schodiště do podkroví. Po pravé ruce je vstup do hlavní části přízemí, kde se nachází obývací pokoj a kuchyň. Po levé ruce z chodby je vstup do koupelny a samostatného pokoje.
V podkroví je plánovaná chodba a dva prostorné pokoje.

Aktuální stav rozestavěnosti:
Vnější stav: kompletně postavená stavba vč. zastřešení. Není hotová finální fasáda, popř. zateplení.
Vnitřní stav:
V přízemí jsou již hotové vnitřní příčky, kompletní rozvody elektřiny, vody a odpadu (koupelna, kuchyň). Dále je v celém přízemí na podlaze dlažba, v koupelně i obklady. Nutné dodělat: osvětlení, montáž zásuvek, kompletní sanita do koupelny (vana, sprcha, umyvadlo, wc), kuchyňskou linku a nábytek. Dále schodiště do podkroví.
Podkroví je aktuálně jeden velký prostor, bez příček a zateplení. Materiál pro zateplení je z větší části zakoupen a bude ponechán. Do podkroví je přivedená elektřina na její budoucí rozvod.

IS: elektřina 220V a je v přízemí kompletně rozvedená (stačí dokoupit jen zásuvky a světla). Odpady jsou v kuchyni a koupelně rozvedené a odpad je vyvedený cca 1m před dům. Kanalizace je plánovaná vlastní čističkou, která není hotová a není v ceně. Voda je obecní, v přízemí rozvedená, stačí se jen přihlásit k odběru a nechat si namontovat vodoměr. Navíc se na pozemku nachází kopaná studna o hloubce cca 10m. Topení je plánované pomocí elektrických přímotopů (nejsou osazené a nejsou v ceně), v koupelně je elektrické podlahové topení a v obývacím pokoji jsou již funkční krbová kamna.

Základní doplňující technické informace RD:
Původní stavba byla zdemolována a na stejném místě vznikla nová stavba. Obvodové zdivo je ze zděných z pórobetonových tvárnic „Ytong“. RD je zastřešen sedlovou střechou s taškovou krytinou. Okna jsou plastová (trojsklo/dvojsklo).

Obec Skochovice leží při hlavní silnici, uprostřed mezi Novým Bydžovem a Městcem Králové. Katastrálně se obec Skochovice nachází na západní hranici dříve zmiňovaného královéhradeckého okresu, ale i Východočeského kraje. Umístěním obce jsou dány přívětivé vzdálenosti do větších měst, například Praha Černý Most je 65 km po dálnici D11, centrum Hradce Králové je vzdálené přibližně 35 km, asi 27 km je vzdálený Jičín, stejně tak daleko jsou Hořice, Nymburk a Kolín leží od obce Skochovice asi 32 km.Statutárním orgánem obce Skochovice je Město Nový Bydžov. Město Nový Bydžov zajištuje obci veškerou úřední činnost a občanskou vybavenost.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
131 m2
Obytná plocha:
131 m2
Zastavěná plocha:
140 m2
Užitná plocha:
131 m2
Plocha parcely:
790 m2
Elektřina:
230/400 V
Kanalizace:
Není
Plyn:
Na hranici
Voda:
Vodovod
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Terasa:
Ne
Výtah:
Ne
Zahrada:
Ano
Parkování:
Venkovní stání
Konstrukce budovy:
Cihla
Vytápění:
V domě, elektrické, přímotop
V domě, tuhá paliva, krbová kamna
Celkem pater:
1
Počet bytových jednotek:
1
Počet nadzemních podlaží:
2
Rok výstavby:
2017
Stav nemovitosti:
Novostavba
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Nezařízeno
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21 photo_22 photo_23 photo_24 photo_25 photo_26 photo_27 photo_28 photo_29 photo_30 photo_31 photo_32 photo_33 photo_34 photo_35