atypický prostor 2+1, Nová Živohošť

Evidenční číslo:
N05240
Typ nemovitosti:
Dům
Typ zakázky:
Prodej
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
2+1
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Křečovice
Cena:
1 590 000 Kč
Cena poznámka:
vč. provize
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
  • Video
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
Prodej zajímavě řešeného obytného (rekreačního) prostoru v uzavřeném areálu, který se nachází v jedné z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších letních oblastí v okolí Prahy, na Nové Živohošti.

Tento obytný prostor je dispozičně řešený jako 2+1 (cca 31m2) a je součástí budovy určené pro rodinnou rekreaci. Součástí prodeje je spoluvlastnický podíl na této stavbě, dále podíl na pozemku pod chatou a zároveň na okolních pozemcích o celkové velikosti 4899 m2. Každý z vlastníků má svou oddělenou část, jeden vchod je vždy pro dvě jednotky, které mají jedno společné WC.

Základní popis:
Prodávaný prostor je po kompletní rekonstrukci z roku 2019: nové rozvody elektřiny, vody, odpadu. Nové obložení stěn, nové podlahy, nová kuchyňská linka, sprcha.
Jednotka má vlastní vchod, z kterého je vstup do dvou samostatných jednotek.
Po vstupu do samostatné jednotky se dostaneme do kuchyně s kuchyňskou linkou, dřezem a elektrickým dvouvařičem. V kuchyni je zároveň vybudovaný nový sprchový kout a umyvadlo.
Z kuchyně se dostaneme posuvnými dveřmi do obývacího pokoje, z kterého je možné vstoupit do podkroví, kde je prostor pouze na spaní (menší světlá výška). Dále se z obývacího pokoje dostaneme na terasu s bazénem. Součástí prodeje je veškeré vybavení včetně bazénu.

IS: jednotka je napojená na elektřinu (má vlastní podružný elektroměr), obecní voda (vlastní podružný vodoměr, v zimně nebo dle počasí se voda centrálně uzavírá), žumpa. Ohřev teplé vody je řešen elektrickým boilerem, topení je řešení přímotopy.

V objektu (chatě) je celkem šest samostatných jednotek a jedna společenská místnost (cca 19m2). Mezi spoluvlastníky není uzavřená dohoda o rozdělení společného majetku.

Platba hypotékou je možná pouze při ručení jiné nemovitosti.

Na společném pozemku je možnost parkování, dále je na pozemku tenisové hřiště, které je možno bezplatně celý den využívat. Dále v areálu je 15 chatiček, které jsou ve vlastnictví třetích osob a které mají také podíl na pozemcích. Přímo z pozemku je přístup k vodě, kde je ve vlastnictví podílníků i velké molo. V pěší dostupnosti je i centrální pláž.

Nová Živohošť je vyhledávaná pro svou dobrou dostupností, výborné koupací podmínky i skvělé zázemí. Je zde několik restaurací, půjčoven lodí, šlapadel apod., tobogán a mnoho dalšího využití.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ne
Plocha:
31 m2
Obytná plocha:
31 m2
Zastavěná plocha:
232 m2
Užitná plocha:
31 m2
Plocha parcely:
4899 m2
Elektřina:
230 V
Voda:
Vodovod
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Terasa:
Ano
Výtah:
Ne
Zahrada:
Ano
Parkování:
Venkovní stání
Konstrukce budovy:
Dřevostavba
Vytápění:
V místnosti, elektrické, přímotop
Celkem pater:
1
Počet nadzemních podlaží:
2
Stav nemovitosti:
Dobrý
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Zařízeno
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21 photo_22 photo_23 photo_24 photo_25