Byt 4+kk (144m2) v nízkoenergetické domě s možností garáže a parkovací místo

Evidenční číslo:
N01583
Typ nemovitosti:
Byt
Typ zakázky:
Prodej
Dispozice:
4+kk
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Bratří Petišků , Čelákovice
Cena:
3 600 000 Kč
Cena poznámka:
aktuální stav vč.DPH a provize pro RK. Možnost dokoupení garáže za 100tis vč. DPH.
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
Byt 4+kk (144m2) s balkonem (19m2), prostorná hala (27m2), koupelna, samostatné WC, 2x ložnice (2x 25m2), obývací pokoj (30m2), kuchyň s jídelnou (30m2). Cena je za aktuální stav s možností dostavby (doplatek pro standard vč. příslušenství je 130 000,- Kč) a úpravy bytu jako dvougenerační : 2x 3+kk (doplatek pro standard vč. příslušenství je 360 000,- Kč). Byt se nachází v 2.NP, garáží a parkovacím místem v novém nízkoener-getickém domě rodinného typu v Ćelákovicích. K dispozici je Vám i videoprohlídka na webových stránkách naší společnosti.
Byt má velmi nízké provozní náklady s vlatním ovládáním a měřením spotřeby tepla, vody a elektřiny. Náklady cca 3tis/měsíc, fond oprav 10,-kč/m2.
Cena zahrnuje bytovou jednotku a aktuálním stavu, podíl na společných částech domu a zastavěného pozemku, DPH a odměnu RK. Možnost dokoupení garáže za 100tis vč. DPH.
Cena nezahrnuje: obklady, dlažby, finální povrchy podlah, vnitřní dveře, zařizovací předměty v koupelně a na toaletě, kuchyňskou linku. Možnost dostavby na základě smlouvy o dílo. PENB bude na základě zákona 406/2000 Sb. , § 7a (7) nahrazen vyúčtováním dodávek energií pro příslušnou jednotku za uplynulé tři roky.

Čelakovice se nachází na levém břehu Labe, leží nedaleko hlavního města Prahy přímo na železniční trati Praha - Lysá n. Labem - Kolín. Jeho součástí jsou původně samostatné obce Sedlčánky a Záluží a také osada Císařská Kuchyně. Celé město má dnes 10 979 obyvatel. Střední Polabí s lužními lesy, úrodnou půdou a množstvím vodních zdrojů bylo osídleno téměř nepřetržitě od mladší doby kamenné. Dávnost lidské existence v okolí Labe dokládají věcné nálezy v muzeích. Nejstarší písemná zpráva o Čelákovicích je datována rokem 1290. V té době zde stál kostel a západně od něho dřevěný objekt na kamenné podezdívce, nahrazený kolem roku 1300 kamennou patrovou stavbou tvrze. Tvrz měnila v průběhu staletí svou podobu. Poslední rekonstrukce ji vrátila vzhled goticko-renesanční stavby. Tvrz, kostel, středověký mlýn a budova děkanského úřadu z roku 1782 tvoří historické jádro města - jedno ze zastavení místní naučné stezky a cíl mnohých výprav turistů. Opomenout nelze novobarokní radnici, postavenou na náměstí v roce 1911. Zmíněná naučná stezka "Labe - krajina a člověk" spojuje města Lysá n. Labem a Čelákovice v délce trasy 21 km. Je volena tak, aby zahrnovala většinu významných a historických pozoruhodností této části Polabí.
Čelákovice jsou výhodným místem i pro cykloturistiku. Leží na trase cyklocesty Pojizeří.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ne
Plocha:
163 m2
Obytná plocha:
163 m2
Užitná plocha:
163 m2
Elektřina:
230 V
Kanalizace:
Městská
Voda:
Vodovod
Balkón:
Ano
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Výtah:
Ne
Parkování:
Garáž
Konstrukce budovy:
Cihla
Bytové jádro:
Zděné
Orientace:
J
Patro:
1. patro
Rok výstavby:
2010
Stav nemovitosti:
Novostavba
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Nezařízeno
Dopravní dostupnost:
Příměstská doprava, Vlak
Využití:
Nekomerční
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9