Byt 1+kk, parkovací stání

Evidenční číslo:
N05771
Typ nemovitosti:
Byt
Typ zakázky:
Prodej
Dispozice:
1+kk
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Mládežnická, Mšené-lázně
Cena:
1 314 000 Kč
Cena poznámka:
POZOR: toto není nabídka k prodeji, jedná se o přípravu budoucího prodeje
Cena včetně provize:
Ano
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
Hledáte byt, který vám umožní využití lázeňských služeb?
Nebo hledáte investici do nemovitosti s možností pronájmu?

Aktuálně pro vás mám jedinečnou nabídku bytu č. 1, dispozičně řešeného jako 1+kk o velikosti 21,9 m2. K bytu patří jedo parkovací stání v hodnotě 20.000,-Kč (není v ceně bytu), dále je možnost přikoupení zahrádky, více na webu projektu www.bytylazne.cz.

Velkou výhodou u domu Natálie je bezbariérový přístup do domu.

Byt je vhodný pro budoucí majitele, né jenom pro seniory, kteří chtějí využít kompletních výhod lázeňského resortu a navazujících služeb, např. lékaře, masáží, wellnessu, kulturního využití, ale také možnosti zajištění stravování.

Nabízený byt je součástí domu Natálie, který původně sloužil k ubytování studentů. Jedná se o jednopodlažní budovu s valbovou střechou, která prošla rekonstrukcí.

Po rekonstrukci a změně užívání budova slouží k bydlení jako nájemné malometrážní byty s napojením na lázně. V nemovitosti (budově Natálie) je celkem 11 bytových jednotek. Součástí každé bytové jednotky je chodba, sociální zázemí, kuchyně a obytná místnost (u některých dvě). Každý byt má vlastní topení řešené pomocí přímotopů, ohřev teplé vody je řešen vlastním elektrickým boilerem. Aktuálně má dům Natálie jeden elektroměr a každý byt má podružný elektroměr. Po koupě bytu si každý majitel požádá o vlastní elektroměr.

Společné prostory budovy jsou tvořeny vstupním zádveřím, chodbou s druhým únikovým východem, místností s rozvaděči elektro, místností na kočárky a kola, sušárna s úklidovou místností s výlevkou.

Některé bytové jednotky dlouhodobě pronajaté, více info u makléře.

Byt v této lokalitě je vhodný pro majitele, kteří vyhledávají jistotu základního sociálně/zdravotního zabezpečení, ale zároveň i pro majitele, kteří mají rádi aktivní život. Každý týden se v lázních pořádají hudební a taneční večery v doprovodu s besedami a přednáškami na zajímavá témata. Tací, kteří dávají přednost svému klidu, mohou využít skrze celý areál označené vycházkové trasy podle jejich obtížnosti, případně si v lázeňském parku zahrát kuželky, petanque či ping-pong s dalšími hosty.

V okolí lázeňské obce se nachazí nespočet zajímavých historický či přírodních památek, za zmínku stojí nedaleká hora Říp. Navštívit můžete také zámek Libochovice a romantický hrad Házmburk na pozadí úchvatné krajiny Českého středohoří. Kousek od lázní leží Ředhošť, kde se od března do prosince konají tradiční nedělní trhy s různým zaměřením. V blízkém okolí je mnoho zajímavých vycházkových okruhů a cyklotras.

Dobrá dostupnost zejména do Slaného, Roudnice nad Labem, popřípadě i do Prahy (BUS do Slaného, přestup na BUS do Prahy, celkově cca 1hod 30 min), autem spojení s Prahou je díky dálnice D8 a D6 velice dobré.

Nemovitost je bez omezení vlastnického práva. Možnost platby pomocí úvěru, ketrý vám zajistíme v rámci našich služeb.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Možno hypotéka:
Ano
Plocha:
22 m2
Obytná plocha:
22 m2
Zastavěná plocha:
690 m2
Užitná plocha:
22 m2
Elektřina:
230 V
Plyn:
Není
Voda:
Vodovod
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Výtah:
Ne
Parkování:
Venkovní stání
Konstrukce budovy:
Cihla
Bytové jádro:
Zděné
Vytápění:
V místnosti, elektrické, přímotop
Patro:
Přízemí
Celkem pater:
0
Počet nadzemních podlaží:
1
Rok výstavby:
2021
Stav nemovitosti:
Dobrý
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Částečně zařízeno
Dopravní dostupnost:
Příměstská doprava, Auto, Vlak
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10