Garsoniéra (35m2), Újezd nad Lesy, možnost garáže

Evidenční číslo:
N03225
Typ nemovitosti:
Byt
Typ zakázky:
Pronájem
Dispozice:
Garsoniera
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Staroújezdská, Praha 21
Cena:
5 800 Kč za měsíc
Cena poznámka:
+ popl. 1500tis, kauce 10tis
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
V listopadu roku 2008 byl zahájen pronájem bytů různých typů a velikostí v novém bytovém domě v Újezdě nad Lesy.
Možnost pronájmu garážových stání: 400-500Kč za měsíc. Možnost pronájmu sklepních kojí: 100 Kč za měsíc. Kočárkárna zdarma v přízemí. Kauce 10 000 - 20 000Kč.
Dostupnost :15 minut od konečné metra B Černý Most, autobusová zastávka Druhanická několik metrů od bytového domu, v blízkosti Klánovický les, fotbalové hřiště, supermarkety
Byty jsou funkčně laděné a prakticky navržené, s francouzskými okny ve vyšších patrech. Ke standardní výbavě patří osvětlení (světla) všech prostor bytu, kuchyňská linka s elektrickým sporákem, keramická dlažba, koberce, koupelnový nábytek a skříň v chodbě. Byty nejsou zařízené.
Cena nájmu zahrnuje používání kočárkárny, pravidelný úklid a údržbu všech veřejných prostor domu, vývoz komunálního odpadu. Možnost pronájmu sklepních kójí. Objekt je obehnán vyšším cihlovým plotem, který zajišťuje větší soukromí a bezpečnost pro obyvatele domu. K další výhodě patří velkoobchodní cena odběru zemního plynu za ohřev teplé vody a vytápění (sleva oproti maloobchodní ceně 20%).
Nabízíme Vám příjemné bydlení v klidné lokalitě zástavby rodinných domů s ideálními podmínkami pro ty, kteří chtějí bydlet v lokalitě, která poskytuje prostor pro odpočinek v blízkém Klánovickém lese či Kolodějském zámku a současně zajišťuje v místě bydlení standardní občanskou vybavenost.
Objekt je dvoupodlažní s pultovou střechou. Má k dispozici podzemní garáže. Stání je určené jen pro obyvatele domu na přístupový bezpečnostní kód. Dále jsou k dispozici nadzemní místa, která se nacházejí před objektem. Byty mají většinou výhled na zeleň a klidnou zástavbu rodinných domů. K objektu patří zahrada se zelení, určená jen pro bytový dům.
V Újezdě nad Lesy se nachází mnoho obchodů, velkoobchodů, provozoven služeb či živnostníků. V městské části Praha 21 se nachází obecní úřad, pošta, banky, restaurace, supermarkety Lidl a Penny, lékařské ordinace, základní a mateřské školy, nejrůznější zájmové kroužky pro děti i dospělé a široké spektrum sportovního vyžití v dosažitelné blízkosti. Z Újezda je velmi dobré a rychlé dopravení spojení do centra hlavního města. Zastávka MHD se nachází přímo před bytovým domem.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Plocha:
35 m2
Obytná plocha:
35 m2
Užitná plocha:
35 m2
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Parkování:
Není
Konstrukce budovy:
Cihla
Bytové jádro:
Zděné
Patro:
2. patro
Počet nadzemních podlaží:
2
Rok výstavby:
2008
Stav nemovitosti:
Novostavba
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Nezařízeno
Využití:
Nekomerční
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4