1+1 (56m2), Újezd nad Lesy, volné od 1.10.2021, možnost garáže

Evidenční číslo:
N05156
Typ nemovitosti:
Byt
Typ zakázky:
Pronájem
Dispozice:
1+1
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Staroújezdská, Praha 21
Cena:
9 500 Kč za měsíc
Cena poznámka:
+ popl. 2tis, kauce 20tis, provize pro RK
Cena včetně poplatků a služeb:
Ne
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
Pronájem bytu 1+1 ve 2NP (byt č.16) o velikosti 56m2, který je součástí bytového domu z roku 2008 v Újezdě nad Lesy.
Nájemné 9.500,-Kč/měsíc, poplatky 2tis/měsíčně, kauce 20tis, provize 9.500,-Kč + DPH.
Dále možnost pronájmu garážových stání: 800Kč za měsíc, pronájmu sklepních kojí: 100 Kč za měsíc. Kočárkárna zdarma v přízemí.
Při platbě Q, až roční jsou slevy na nájmu (400,-Kč až 1tis/měsíčně).

Ke dni podpisu nájemní smlouvy zájemce musí předložit pronajímateli výpis z Centrální evidence exekucí pořízený např. na CzechPointu.

Dostupnost: 15 minut od konečné metra B Černý Most, autobusová zastávka Druhanická několik metrů od bytového domu, v blízkosti Klánovický les, fotbalové hřiště, supermarkety
Byty jsou funkčně laděné a prakticky navržené, s francouzskými okny ve vyšších patrech. Ke standardní výbavě patří osvětlení (světla) všech prostor bytu, kuchyňská linka s elektrickým sporákem, keramická dlažba, koberce, koupelnový nábytek a skříň v chodbě. Byty nejsou zařízené.

Objekt je obehnán vyšším cihlovým plotem, který zajišťuje větší soukromí a bezpečnost pro obyvatele domu. K další výhodě patří velkoobchodní cena odběru zemního plynu za ohřev teplé vody a vytápění (sleva oproti maloobchodní ceně 20%).
Příjemné bydlení v klidné lokalitě zástavby rodinných domů s ideálními podmínkami pro ty, kteří chtějí bydlet v lokalitě, která poskytuje prostor pro odpočinek v blízkém Klánovickém lese či Kolodějském zámku a současně zajišťuje v místě bydlení standardní občanskou vybavenost.
Objekt je dvoupodlažní s pultovou střechou. Má k dispozici podzemní garáže. Stání je určené jen pro obyvatele domu na přístupový bezpečnostní kód. Dále jsou k dispozici nadzemní místa, která se nacházejí před objektem. Byty mají většinou výhled na zeleň a klidnou zástavbu rodinných domů. K objektu patří zahrada se zelení, určená jen pro bytový dům.
V Újezdě nad Lesy se nachází mnoho obchodů, velkoobchodů, provozoven služeb či živnostníků. V městské části Praha 21 se nachází obecní úřad, pošta, banky, restaurace, supermarkety Lidl a Penny, lékařské ordinace, základní a mateřské školy, nejrůznější zájmové kroužky pro děti i dospělé a široké spektrum sportovního vyžití v dosažitelné blízkosti. Z Újezda je velmi dobré a rychlé dopravení spojení do centra hlavního města. Zastávka MHD se nachází přímo před bytovým domem.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Plocha:
57 m2
Obytná plocha:
57 m2
Užitná plocha:
57 m2
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Terasa:
Ne
Parkování:
Garážové stání
Konstrukce budovy:
Cihla
Bytové jádro:
Zděné
Patro:
1. patro
Celkem pater:
2
Počet nadzemních podlaží:
3
Rok výstavby:
2008
Stav nemovitosti:
Dobrý
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Nezařízeno
Dopravní dostupnost:
MHD
Volný od:
01.10.2021
Využití:
Nekomerční
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18