BYT 1+1 (42m2), P9 Horní Počernice

Evidenční číslo:
N05099
Typ nemovitosti:
Byt
Typ zakázky:
Pronájem
Dispozice:
1+1
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Na nové silnici, Praha 20
Cena:
10 000 Kč za měsíc
Cena poznámka:
+ popl. 2000,-Kč, kauce 20tis, provize nájem. Při platbě Q,až roční jsou slevy na nájmu.
Cena včetně poplatků a služeb:
Ne
  • Fotky
photo_1
Makléř
Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
775775615
Popis
Pronájem bytu typu 1+1 o velikosti 42 m2 (od 1.10.2021) ve 2NP bytového domu v Horních Počernicích, který byl uveden do provozu v druhé polovině roku 2005.
Nájemné 10tis/měsíc, poplatky 2tis/měsíc, kauce 20tis, provize nájem+DPH. Při platbě Q,až roční jsou slevy na nájmu (400,-Kč až 1tis/měsíčně). Nájemníkům jsou zdarma k dispozici parkovací místa před objektem a možnost využití kočárkárny.

Ke dni podpisu nájemní smlouvy zájemce musí předložit pronajímateli výpis z Centrální evidence exekucí pořízený např. na CzechPointu.
Na jednotku nelze využít dotací na sociální bydlení.

Nabízíme Vám bydlení v klidné lokalitě na okraji hlavního města, uprostřed řadové zástavby rodinných domů mimo frekventovanou silnici, s velmi dobrou občanskou vybaveností v místě bydliště.
Objekt je dvoupodlažní, se zajímavě řešenou prosklenou společnou chodbou, má sedlovou střechu. Nájemníkům jsou zdarma k dispozici parkovací místa před objektem a odpočinková zóna pokrytá zelení. Byty mají výhled na zeleň a klidnou zástavbu okolních rodinných domů.
Byty splňují podmínky praktického a ekonomického bydlení. Ke standardní výbavě patří vybavená kuchyň a koupelna, vestavné skříně v chodbě. Jinak jsou nezařízené nábytkem. Možnost pronájmu sklepní kóje.

Horní Počernice je živá městská část, kde se nachází mnoho obchodů, velkoobchodů, provozoven se službami a živnostníky. V městské části je obecní úřad, pošta, banky, divadlo, výběr restaurací, lékařská ordinace, základní a mateřské školy, umělecká škola, gymnázium a střední odborná škola. Je zde velmi dobré dopravní spojení do centra hlavního města. Zastávka MHD se nachází nedaleko bytového domu a cesta autobusem trvá jen 10 minut ke stanici metra trasy B - Černý most.
Zobrazit více
Rozšiřující údaje
Plocha:
42 m2
Obytná plocha:
42 m2
Užitná plocha:
42 m2
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne
Terasa:
Ne
Výtah:
Ne
Parkování:
Venkovní stání
Konstrukce budovy:
Cihla
Bytové jádro:
Zděné
Patro:
1. patro
Celkem pater:
2
Počet nadzemních podlaží:
3
Rok výstavby:
2005
Stav nemovitosti:
Dobrý
Typ vlastnictví:
Osobní
Zařízeno:
Nezařízeno
Volný od:
01.10.2021
Využití:
Nekomerční
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Více informací
Mapa
  • Mám zájem o prohlídku
  • Odeslat na email

 

 

Všechny fotky
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10