Úvod | Náš tým | Bc. Milan Mattanelli
Bc. Milan Mattanelli
jednatel společnosti, odhadce
Kontakt
775775615

Bc. Milan Mattanelli

Mapa nezahrnuje realizované obchody v období od roku 2001-2008, kdy jsem pracoval pod jinou společností. Postupně se mapa aktualizuje o obchody z tohoto období a to pouze o obchody, u kterých mám možnost doložit jejich realizaci.

 


Na každém trhu, se kterým se všichni setkáváme ve svém pracovním a osobním životě, ať se jedná např. o trh s potravinami, trh v cestovním ruchu, nebo trh s nemovitostmi, se střetává nabídka a poptávka.

Trh s nemovitostmi je přece jenom specifický, a to z důvodu, že v něm na jedné straně dochází k nákupu a prodeji nemovitostí za účelem zisku a na druhé straně k pořízení jedné ze základních životních potřeb člověka, a tím je bydlení.


 

Již od svých 19 let se pohybuji v oblasti obchodu a od roku 2001 jsem přímým účastníkem realitního trhu, kdy jsem začal pracovat jako realitní makléř.  

 

V roce 2008 jsem se stal zakladatelem a 50% spolumajitelem realitní kanceláře Středočeské reality, spol. s r.o.

V roce 2013 jsem ukončil vysokoškolské vzdělání na BIVŠ, a.s., v oboru oceňování majetku.

 

Jsem držitel certifikátu Realitního makléře dle normy ČSN EN ISO/IEC 17024 a držitelem koncese odhadce pro movité a nemovité věci.

 


 

Základní nabídka služeb:

  • realitní služby
  • oceňování pro dědická řízení
  • oceňování v realitních obchodech
  • poradenství pro kupujícího nemovitosti


Moje motto

 

  • Neplýtvejte svým drahocenným časem. Svěřte Vaši nemovitost do mých rukou a já pro Vás udělám maximum


Osobní web stránky:


REFERENCE na makléře Bc. Milana Mattanelli

zdroj: http://www.firmy.cz nebo emaily od klientů

 


Daniel Mácha, prodávající ŘRD Praha východ

“Nebudu tady opakovat to co si můžete přečíst na řádcích níže. Než jsem pana Mattanelliho poznal osobně, domníval jsem se, že si ta hodnocení píše sám :-) Ale po perfektně odvedené práci dotažené až do konce při prodeji naší nemovitosti, nemohu jinak, než podepsat všechna ta pochvalná slova z předchozích příspěvků. Děkujeme pane Mattanelli.”

18. října 2017

 

Lukáš Průcha:kupující RD Květnice, Praha východ

“Výborné služby, jednání, profesionalita a ochota od začátku do konce. S přístupem pana Mattanelliho jsme byli nadmíru spokojeni a koupě domu byla velice příjemná a rychlá. Pan Mattanelli nám pomohl se vším a to včetně přepisu energií, plynu, vody atd. Maximální spokojenost a rozhodně pět hvězdiček !”

18. října 2017

 

Mgr. Anna Koubová: kupující RD Bystřice, Benešov

“Vynikající jednání, služby, profesionalita a ochota, velmi lidský přístup pana jednatele Mattanelliho- poradí, pomůže, do ničeho netlačí, a vyzná se. RK zařídila vše potřebné, včetně advokátní úschovy a převodu nemovitosti. Vše na vynikající úrovni, smlouvy transparentní- vše vyřízeno max. profesionálně a rychle. Termíny dodrženy přesně, většina věcí- např. smlouvy hotové v předtermínu. Pomoc při přepisu energií- klienti se nemusí o nic starat. Jsem maximálně spokojena a doporučuji dále. Koubová”

12. září  2017


MUDr. Eva Matoušková: prodávající RD Bystřice, Benešov

“Velmi solidní jednání, co se řeklo, to platilo. Ocenila jsem odměnu RK až při prodeji domu, výpočet procentem z kupní ceny. žádné další poplatky, žádné platby předem. Při podpisu smlouvy vše perfektně připraveno, velmi profesionální a zároveň lidsky příjemný přístup. Při předání domu i pomoc s vyřízením přepisu energií. Na pana Mattanelliho jsem dostala doporučení, a mohu jen poděkovat a doporučit dále.”

12. září  2017

 

Ještě email od klienty ze dne 13.9.2017 (MUDr. Eva Matoušková):

Chtěla jsem Vám ale ještě jednou poděkovat za zprostředkování prodeje domu. Vím, že jste to s Bystřicí neměl jednoduché a vím, co jste se tam najezdil. Byla jsem s Vašimi službami moc spokojená, budu Vás dále doporučovat - přesně tak, jak jsem napsala v hodnocení.

Mějte se hezky, a ať se Vám dále daří.

S pozdravem

Eva Matoušková

 

Honza Jaroš: kupující RD Mirošovice, Praha východ 

“Moc děkuji společnosti Středočeské reality, spol. s.r.o., konkrétně panu Mattanelimu za bezchybné služby v otázce koupě RD. Za mě až neuvěřitelný servis, bezvadný lidský přístup, vždy veškeré dokumenty bezvadně připravené, i přes určité komplikace s rozdělením pozemků vše proběhlo na jedničku a za svou osobu mohu vřele doporučit.”

7. července  2017

 

Ještě email od klienta (pana Jaroše):

Dobrý den, mockrát děkuji za dodatečnou informaci. Ještě jednou moc děkuji za vše. Máte moji plnou podporu a přeji Vaší firmě krásnou budoucnost. Udržte si Váš přístup, jelikož takových firem jako je Vaše je skutečně hrstka.

S pozdravem Jan Jaroš

 

Libuše Hudečková: prodávající chata Jarov u Dolních Břežan

Dekuji panu Mattanelimu za skvele odvedenou praci. Chatu na Jarove prodal s perfektnim servisem. Mohu doporucit. Dekuji Hudeckova”

9. června 2017

 
 

Petr Ejem: prodávající pozemek Hradišťko u Sadské

Děkuji RK a hlavně panu Mattanelimu za prodej pozemku na Hradišťku. Velice profesionální přístup a perfektní jednání. Všem doporučuji, protože taková dobrá RK se špatně hledá. Spokojenost ze všech stran.”

26. května 2017

 

Diana Kotková: prodávající byty Praha 4 

Děkuji panu Mattanelimu a jeho RK za veškerou podporu a služby při realizaci prodeje nemovitosti. Vstřícnost, pravidelné informace, porozumění pro situaci, komunikace na úrovni, právní podpora a profi vystupování ! Díky a doporučuji k realizaci i k poradenství.

15. dubna  2017

 

Vlčková Simona: prodávající byt Čelakovice (Praha východ):

Velká spokojenost. Naprostá profesionalita,ale zároveň lidský přístup. Veškeré nabídnuté služby ze strany kanceláře splněny na 100% Mohu jen doporučit.

13. dubna  2017

 

Renata Rychtecka: prodávající RD Kozlovice (okr. Plzeň):

Velké díky panu Mattanellimu za vše a hlavně spolehlivost při prodeji naší nemovitosti, kterou jsme prodali závratnou rychlostí. Děkuji za celou rodinu.

6. února  2017

 

Pragerova Veronika: kupující RD Vašírov-Lány (Kladno):

Chtěli bychom poděkovat ze strany kupujících p. Mattanellimu za kvalitní, spolehlivý a vstřícný přístup zprostředkování koupě RD a dále p.Vlčkové za ochotný a profesionální zprostředkování hypotečního úvěru. Ze svojí zkušenosti můžu doporučit, ostatní realitní kanceláře jsou neochotní, arogantní a hrajou fér jen ze strany prodejců. Pan Mattanelli ví, co dělá, je jednička v oboru :) a snad si dovolím říct v ČR.

3. února  2017

 

Anna Jeřábková: prodávající BYT Praha 6 

U Středočeských realit jsem kupovala i prodávala byt.

Pan Mattanelli patří k velmi spolehlivým, příjemným a ochotným lidem. Vždy nám velice dobře poradil a byl nápomocen s jakýmkoliv problémem. Mohu jedině doporučit.

15. ledna  2017

 

Susa - kupující rozestavěný RD Teplýšovice, Benešov:

Dobrý den pane Mattanelli,
děkuji za vyřízení převodu nemovitosti, v budoucnu bych se určitě obrátil na Vás s případnou další spoluprací.
S pozdravem Daniel Susa.

Email ze dne 8. prosince 2016


Attar - prodávající RD Úžice, Mělník:

“Naše zkušenost s panem Mattanellim je velice dobrá , je profesionál. Je přesný , spolehlivý a důsledný , vřele doporučujeme !”

21. listopadu 2016 


Tomas Pokorný (Řepák) - prodávající POZEMEK Louňovice a RD Hřiby:

“S panem Mattanellim jsem spolupracoval již podruhé a oba prodeje proběhly bez komplikací, rychle a ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Pan Mattanelli je velmi profesionální a mohu ho jen doporučit. V případě další potřeby odborníka přes reality budu vyhledávat jedině pana Mattanelliho. T. Pokorný”

13. listopadu 2016 


Filip Lauber - kupující POZEMEK Praha východ:

“Koupě pozemku proběhla od začátku do konce na jedničku. Pomoc s hypotékou, informovanost o zákonech, kancelář pracuje rychle, efektivně, přesně, podává průběžně veškeré informace, výborná koordinace, okamžité zasílání oskenovaných dokumentů, žádné prostoje! Zároveň oceňujeme při tomto množství úkonů a jednání se všemi stranami hladký průběh a lidský přístup. DĚKUJEME A DOPORUČUJEME!”

11. listopadu 2016 

 

Eva Kleinova - kupující BYT Praha západ:

“Spokojenost maximální. Pan Mattanelli je člověk na svém místě. Moc děkujeme a mohu jen a jen doporučit !!!”

2. října 2016 

 

Lucie Jandejsková - BYT Chýně:

Dobrý večer, mockrát vám za vše děkujeme, jste ten nejlepší realitní makléř kterého znám. Hodně jste nám pomohl a ulehčil hodně věcí. Ráda bych napsala recenzi, ale nejak jsem se nemohla do toho dostat. Hezky večer, jeste se ozvu.

Email ze dne 27. září 2016


Jana Procházková - BYT Praha 6 (Vokovice):

Spolupráce s panem Mattanellim je výborná. Snaži se vyjít klientovi vstříc a vše probíhá bez problému. O každém kroku ihned informuje a prodej bytu se uskutečnil velmi rychle.Doporučuji všem, kteří se rozhodují o prodeji nebo koupi nemovitosti. Děkujeme Vám pane Mattanelli, ať se Vám ve Vaší práci stále daří.”

27. září 2016 


Michaela Pavlíková - RD Všeradice, okr. Beroun:

“Panu Mattanellimu a jeho práci nemám v podstatě co vytknout - jak tady bylo již mnohokrát poznamenáno, jde o profesionála na svém místě. A co víc - dá se s ním normálně lidsky mluvit. Ve všem se snaží vyjít vstříc. Informoval o každé sebemenší drobnosti, tudíž klient vždy ví, co se zrovna děje. Prodej domu díky němu proběhl hladce a velmi rychle. Měla jsem pocit, že vždy hájil zájmy mne coby klienta. Mohu jen doporučit.”

16. srpna 2016 


Tereza Mikysková - RD Sojšice - Nová Ves III, okr. Kolín:

“Maximální spokojenost s prací pana Mattanelliho. Vřele doporučuji všem, kteří se rozhodují prodat svou nemovitost, příp. pořídit novou. V našem případě se jednalo o prodej, kdy nám pan Mattanelli perfektně zpracoval vše potřebné, připravil krásné fotky a úžasné video, které přilákalo spoustu zájemců. Nebýt potíží s bankami, přes které neprošlo pár hypoték, by byla nemovitost prodaná do měsíce od uvěřejnění. Rozhodně si ukládám kontakt, kdybych do budoucna tyto služby znovu potřebovala - neváhám.”

4. srpna 2016 


Karel Konečný - BYT Praha 8, Karlínské náměstí:

“Jednoduše skvělá spolupráce s panem Mattanellim.

Excelentně zvládnutý prodej bytu od prvního okamžiku, kdy mně bylo nabídnuto, že stačí zapůjčit klíč, přes informace o každé prohlídce až po samotnou exekuci obchodu a s tím spojenou právní agendu (avšak nikoliv jen - převod energií na nového majitele apod.). Profík na svém místě.

Ať se Vám daří pane MATTANELLI.”

11. července 2016


Ferenčík Samuel-  RD Tuchoměřice Praha západ (kupující):

Perfektni! Kolem realit se pohybuje spousta smejdu, kteri vezmou provizi a pak je clovek musi neustale uhanet.     Pan Mattanelli je jak z jineho sveta.                                                                                                                            

Ocenuji zejmena (1) detailni popis nemovitosti s videoprohlidkou (2) prime a prijemne jednani (3) prubezne informovani o stavu koupi - pan M. mi volal ob-den s aktualnimi informacemi (4) pruzne a ochotne domlouvani terminu (5) garanci finalni ceny (zadne "uschova neni v cene provize")  (6) systematicnost (na vse ma "kucharku"). Profik na svem miste.

18.května 2016 


Pavlikova Eva - DV byt Praha 4:

Děkuji panu Mattanellimu za to, že jsme mohli s důvěrou a bez nervů realizovat koupi bytu. Jeho služby byly vždy profesionální. Také spolupracuje s velmi dobrou advokátní kanceláří, jejich smlouvy byly vždy precizně vyhotoveny.

Takže doporučuji! Pavlíková”

9.května 2016 


Ing. Vojtíšek Rudolf - Byt Praha 6 (kupující):

Vážený pane Mattanelli,

s radostí Vám oznamuji moji absolutní spokojenost  se službou realitní kanceláře-Středočeské reality- v zastoupení Vaší osobou.Oceňuji perfektní zpracování písemných podkladů ke koupi ve Studentské ulici  9,na Praze 6.Zejména pak Vaše korektní jednání je a musí být  pro každého klienta Vaší kanceláře potěším.Jsem velice rád tomu,že jsem mohl být také jedním z nich.Děkuji a nechť se Vám nadále takto daří.

1.května 2016 

MUDr. Malikova Ivana - Byt Praha 6 (prodávajcí):

“Bc.Milan Mattanelli je dokonalý profesionál,který mě provedl prodejem bytu přesně,rychle,s důrazem na přesnost a detail.Měl vždy na mne čas a velké pochopení. Je to také člověk velmi milý,empatický ,vždy vlídný.V případě potřeby,bych jiného nevolila.Jsem mu velmi vděčná.”

27. dubna 2016

Matušinská Hana - Družstevní byt Praha 10 (nabyvatel):

“S prací p.Mattanelliho jsem byla spokojená,koupí bytu mě provedl jako "slepce" a vše proběhlo hladce,v klidu”

25. dubna 2016

MUDr. Maršík Stanislav - Družstevní byt Praha (převodce):

“Služby pana Mattanelliho hodnotíme kladně. Vše proběhlo ve vzájemné důvěře a otevřenosti k naší naprosté spokojenosti. Vždy jsme byli o průběhu prodeje plně informováni a naše připomínky byly akceptovány.”

25. dubna 2016

Mgr. Davídková Jana - Rekreační objekt (kupující):

Se službami Bc Mattanelliho jsem jakožto kupující byla velmi spokojena, vyřešil vše, co bylo v souvislosti s převodem nemovitosti potřeba, vždy vše proběhlo, jak bylo přislíbeno a průběžně jsme byli informováni o tom, co se ve věci děje. Vždy bylo možno se flexibilně a rychle dohodnout na termínech.”

25. dubna 2016

Waldhauser Jan - CHATA Praha 6 - Suchdol (prodávající):

“Na pana Milana Mattanelliho jsem dostal doporučení. Již na první schůzku byl připraven, podrobně mi vysvětlil a popsal podrobně celý průběh realizace. Pomocí advokátní kanceláře vyřídil zrušení předkupního práva, osobně byl i v archivu stavebního úřadu, zajistil dokumentaci (pasport) potvrzenou st. úřadem nutnou pro zápis stavby. Samozřejmostí bylo zajištění kupující a následný kompletní servis vč. daňového přiznání, atd....                                 Už vím, proč jsem dostal doporučení a rád toto doporučení předám dál.”

15. dubna 2016

Červenková Eva - RD Černošice, Praha západ:

“Byla jsem maximálně spokojena se službami p. Mattaneliho při prodeji nemovitosti. Maximálně seriozní jednání. Určitě mohu jen doporučit.”

26. února 2016

MSc. Kinský Slavomír, Ph.D.- rozestavěná stavba Těptín, Praha východ: 

“Dakujem p. Mattanellimu za sprostredkovanie kupy RD. Jeho jednanie bolo vzdy korektne a na profesionalnej urovni. Cely proces kupy prebehol v pokojnom duchu a bez stresov. Urcite ho mozeme doporucit!”

23. února 2016

J.a E. Brádlerovi - pozemek Psáry:

“Děkujeme makléři Bc.Milanu Mattanellimu za prodej našeho pozemku, který proběhl k naší plné spokojenosti. Především jsme ocenili jeho přátelské jednání, profesionalitu a jeho průběžné informování o stavu převodu včetně danového přiznání. Tuto firmu můžeme doporučit všem zájemcům.”

22. února  2016 

MUDr. Gloser Bohumil - RD Praha východ:

“Musím poděkovat za služby p. Bc Milanovi Mattanellimu při prodeji RD ve Středočeském kraji, jednání tohoto makléře bylo naprosto v pořádku a velmi korektní. Mohu všem doporučit. Gloser”

22. února  2016

Hrušková Jana - BYT Praha 6 a RD Praha západ Dobřichovice:

Děkuji makléři Bc. Milanu Mattanellimu za prodej rodinného domu a bružstevního bytu během krátké doby. Budu se opakovat. Rychlé a spolehlivé služby, vstřícné a přátelské jednání, vždy všechno dle dohody, dodání veškerých potřebných dokumentů, veškeré informace a ještě připomenutí povinností, vyplývajících z prodeje nemovitosti. Zkrátka vše, co potřebuje laik, aby dokázal proplout bez nehod úskalím trhu s nemovitostmi. Podotkla bych, že bydlím 100km od Prahy a vyšli mi vždy vstříc.”

28. ledna 2016 

Mgr. Kolacia Luděk - BYT Praha 10:

“Koupě bytu proběhla bez problému. Pan makléř zařídil vše potřebné, včetně advokátní úschovy a jednání s Katastrem nemovitostí. Kdybych od začátku věděl, že se na tuto realitku můžu spolehnout, ušetřil bych si nervy :) Větší pozor bych si dal jen na trochu méně pravdomluvnou bývalou majitelku bytu, která tvrdila, že neslyší hluk od sousedů, což já bohužel slyším. Příště bych si domluvil prohlídku bytu později a více poslouchal ruch z okolí. Také bych si zjistil na netu informace o sousedech.”

23. ledna  2016

Konorová Iveta - RD Praha západ Dobřichovice:

"Jsem velmi spokojená se službami RK. Děkuji makléři Bc. Milanu Mattanellimu za prodej rodinného domu, za jeho profesionalitu, pečlivost, ochotu a rychlost.”

18. ledna 2016 

Poživilová Barbora - RD Praha 6 - Nebušice:

“Rychlé a spolehlivé služby, vstřícné a přátelské jednání, vždy všechno dle dohody, dodání veškerých potřebných dokumentů a ještě připomenutí povinností, vyplývajících z prodeje nemovitosti. Zkrátka vše, co potřebuje laik, aby dokázal proplout bez nehod úskalím trhu s nemovitostmi.”

11. ledna 2016 

Hrubá Libuše - pozemek Nová Ves pod Pleší:

 “Maximální spokojenost při realizaci prodeje pozemku. Všechny potřebné doklady (územní plán) zajistila společnost, rychlé jednání na katastru a na stavebním úřadě, průběžné informace o stavu převodu včetně daňového přiznání a odhadu pro daň z nabytí nemovitost. Nemusela jsem se starat o nic. Příště bych znovu volila tuto kancelář, protože ze zkušenosti vím, že takové služby nejsou samozřejmostí. Hrubá”

3. ledna 2016